Vilky Buštěhrad – rodinné domky holandského typu

V projektu Vilky Buštěhrad byla již v roce 2011 vystavěna a zkolaudována první etapa výstavby. Ta nabídla bydlení prvním spokojeným rezidentům. V současnosti se mohou těšit i ti, na které se v první etapě výstavby nedostalo. Je totiž již spuštěna druhá etapa výstavby projektu Vilky Buštěhrad, která opět nabídne nadstandardní řadové domy.

Co vznikne v druhé etapě výstavby

Druhá etapa výstavby projektu Vilky Buštěhrad nabídne celkem 36 řadových domků na prodej novým rezidentům. Jedná se konkrétně o jednotky v dispozicích 3+kk, 4+kk nebo dokonce 5+kk. Každý řadový dům má svá specifika a výhody, ale všechny mají jednu společnou vlastnost. Jedná se o nízkonákladové rodinné domy, které dokáží šetřit peníze za vás. Především v oblasti úspory na vytápění a bydlení budete dosahovat překvapivých výsledků.

zdroj: vilky-bustehrad.cz
zdroj: vilky-bustehrad.cz

Všechny rodinné domy jsou vystavěny pouze za použití vysoce kvalitních materiálů, které zaručují nízké náklady na bydlení. Architektonické řešení jednotlivých domů je velmi moderní, osobité a praktické. O tento projekt se zasloužila developerské skupina Doma je doma. Ta je známa tím, že svým projektům dává osobitý ráz, nadstandardní vybavení a vysokou kvalitu bydlení. Stejné je to i v případě projektu Vilky Buštěhrad.

Hledáte raději něco blíže centra Prahy? Podívejte se na nové byty v Praze na www.prahanovebyty.cz

Klidná lokalita s výbornou dostupností

Pokud hledáte bydlení v příjemné a klidné lokalitě, ale potřebujete být v bezprostředním spojení do našeho hlavního města, i to Vilky Buštěhrad mohou splnit. Zvolená lokalita je totiž vzdálena pouze 9 km od Prahy. Přesto se jedná o velmi klidnou lokalitu, která je vhodná pro rodiny s dětmi i starší rezidenty.

Příklad interiéru, zdroj: vilky-bustehrad.cz
Příklad interiéru, zdroj: vilky-bustehrad.cz

Lokalita Buštěhrad samozřejmě nijak nezaostává v občanské vybavenosti. Pro vaše děti jsou zde mateřské i základní školy. Nechybí dokonce ani hudební nebo soukromá škola. Běžné nákupy můžete realizovat v mnoha večerkách a samoobsluhách. Když budete potřebovat udělat větší nákup, nasednete do auta a za pár minut jste v některém z pražských obchodních center. Pro milovníky sportu jsou zde připraveny tenisové kurty. Plánovaná je také výstavba badmintonového a squashového centra. V prostorách lokality se také nachází Park Ořešín s rozlohou 2,5 hektaru.

Podívejte se na video představení

Pokud vás tato nabídka nezaujala, můžete se podívat na rodinné domy v Drahelčicích (kousek od Rudné u Prahy).

Related posts