Představujeme unikátní developerský projekt Zelený Botič

Požadavky na bydlení jsou v současné době zcela odlišné od těch, jaké byly v minulosti. Mezi nejvyhledávanější řešení patří takové, kdy je byt nebo dům soustředěn v přírodě mezi nádhernou zelení, avšak nepříliš daleko od centra města. Přesně tyto nároky se snaží plnit projekt s názvem Zelený Botič.

Bydlet v přírodě a zároveň mít k dispozici všechny výhody, které s sebou nese město, to je snem mnohých. Na Praze 10 se takové místo nachází. Byty, které jsou zde k dispozici, jsou orientované do velice klidné části a s výhledem na zeleň. Milovníci cyklistiky pak ocení možnost, že do centra se lze jednoduše za několik minut dostat po cyklostezce.

Zelený Botič – ráj uprostřed velkoměsta

Cílem výstavby je spojit možnosti bydlení v přírodě s možnostmi bydlení ve městě. Proto byla zvolená oblast vybírána velice pečlivě a je dále projektována tak, aby bylo co nejvíce zamezeno vlivu jakýchkoliv rušivých elementů. Samozřejmostí jsou zde protihlukové bariéry a orientace bytových jednotek do těch nejharmoničtějších zákoutí v blízkosti Hamerského rybníka.

Bydlení v Zeleném Botiči nenutí dělat kompromisy. Dospělí se mohou naplno věnovat své kariéře ve velkoměstě, ale jejich děti budou i tak vyrůstat ve zdravém prostředí. Zdá se to jako naprostá idylka. A ona taky je! Lokalita dále nabízí nejrůznější možnosti trávení volného času. Je zde přehrada, cyklostezky i trasy pro inline bruslaře, sportovní areál i golfový rezort.

Bydlení v přírodě, zdroj: zelenybotic.cz

Projekt sází na aktuální trendy v bydlení

Tyto byty v Praze vyhovují vysokým standardům dnešní doby. Kvalitní materiály, vzdušné prostory a jedinečné projektování, to je jen stručný výčet základních charakteristik bydlení v tomto místě.

Pokud tedy hledáte možnost, jak žít v Praze, ale mimo nepříjemný ruch a hluk, pak je Zelený Botič výborným tipem, jak to uskutečnit, a přitom nikterak neslevovat ze svých požadavků. Více o cenách a dostupnosti bytů se dozvíte na www.zelenybotic.cz

Related posts

One Thought to “Představujeme unikátní developerský projekt Zelený Botič”

  1. Pavel P.

    Moc krásný výhled z bytu! Jen je to moc drahé :-(

Comments are closed.