Představujeme časopisy o bydlení

Hledat inspiraci při zařizování vlastní domácnosti můžete různě – u známých, ve specializovaných studiích nebo třeba sledováním televizních pořadů, které se tímto tématem zabývají. Jednu z možností představují i časopisy o bydlení, těch je na trhu celá řada. Dnes si představíme Marianne Bydlení, Rezidenci a Náš útulný byt.

V téměř jakémkoliv časopise o bydlení naleznete spoustu užitečných tipů, jak si své obydlí vylepšit. Nechybí ani novinky ze stavebnictví i designu nebo fotogalerie, které se mohou stát předlohou při realizaci vlastních záměrů.

Marianne Bydlení

Časopis Marianne Bydlení je měsíčník, jeho redakci tvoří odborníci, tedy architekti a bytoví designéři. Zabývá se především realizací proměn obydlí, které čtenářům přibližuje nejen svými články, ale také fotografiemi z průběhu rekonstrukce nebo výstavby.

Cena: 50 Kč

Více informací na http://www.marianne.cz/predplatne/marianne

Rezidence

Časopis Rezidence vychází jednou za 2 měsíce a uspokojí především ty nejnáročnější. Zaměřuje se totiž na moderní a trendy produkty, které se na trhu objevují. Jedná se o luxusní a nadstandardní řešení, která jsou kvalitní a okázalá. Na svých stránkách se časopis snaží zájemce o takovéto bydlení inspirovat a přinést jim přehled v této kategorii bydlení.

Cena: 65 Kč

Náš útulný byt

Časopis Náš útulný byt je měsíčník a je určen nejširšímu spektru čtenářů. Zabývá se různými typy interiérů, přináší i konkrétní návody na výrobu doplňků i drobného nábytku. Je tak určen běžnému laikovi, ale i kutilovi, který hledá tipy na to, čím by mohl svou domácnost ozvláštnit. Pravidelnou rubrikou jsou i návštěvy u známých osobností či poradna architekta.

Cena: 30 Kč

Více informací na http://www.burda.cz/portrety/nas_utulny_byt/3606/nas_utulny_byt.html

Zajímají-li vás novinky ze světa bydlení a chcete si domov neustále vylepšovat, třeba podle nejnovějších trendů a nápadů, pak se určitě vyplatí si nějaký tematický časopis předplatit. V takovém případě je totiž mnohdy cena nižší, než když si budete titul kupovat samostatně. Navíc pro něj nebudete muset nikam chodit. Pravidelně ho najdete ve své schránce, v pohodlí svého domova.

Chcete být moderní? Využijte elektronickou podobu

Před pár lety představení iPadu vyvovalo masivní nástup elektronických verzí časopisů. S mírným zpožděním se tento trend začíná prosazovat i u nás. Některé časopisy mají vlastní aplikace a tudíž interaktivní obsah se spoustou obrázků a videí. Bohužel většina českých časopisů na téma bydlení je zatím k dispozici jen ve formátu elektronické papírové verze.

Related posts