Představujeme levné bydlení v Praze 10

Rádi byste žili, studovali nebo pracovali v rámci Prahy a nemáte dostatek financí na často velmi nákladný pronájem? To vůbec neznamená, že musíte svůj sen zmačkat a zahodit do odpadkového koše, levné ubytování v Praze 10 – Zahradním městě vám tohle všechno umožní.

Levné bydlení pro studenty

Jste student na některé z mnoha pražských vysokých škol a nedostalo se na vás při přidělování kolejí? Nebo byste rádi bydleli mimo kolej, společně se svými přáteli na útulném privátu? Systém ubytování v Zahradním městě vám nabídne poměrně dobré ubytování v poměru cena versus kvalita.

Navíc má solidní dopravní dostupnost a nedaleké kulturní, společenské a obchodní centrum. Kromě jiného zde najdete i restauraci s příznivými „studentskými“ cenami poledního menu, wi-fi připojení k internetu na pokoji je samozřejmostí.

Možnost ubytování i pro pracující

Levné bydlení v Praze 10 můžete využít i pokud už nějaký ten čas nestudujete a naopak jste zaměstnaní tak, že musíte dojíždět do hlavního města za prací. Využít zde můžete dvoulůžkové i třílůžkové pokoje, počáteční náklady nejsou nijak horentní.

V rámci levného ubytování v Praze 10 si můžete ale pronajmout i takzvaný hodinový hotel a bydlení zde mohou najít i turisté, kteří přijeli obdivovat pražské památky.

Vybírat si můžete ze zhruba tisícovky lůžek, nemusíte se proto tedy bát, že by snad na vás nevyšla řada. Určitě vás potěší i možnost pronájmu skladů určených pro pracovní vybavení. Taková garsoniéra nebo byt 1+1 sice možná není nejpohodlnější forma ubytování, v Praze ale obvykle „přespolním“ nic jiného nezbývá. Pokud máte vyšší nároky, můžete se ubytovat v kategorii Penzion Praha, kde budete mít lepší a novější vybavení. Můžete si vybrat i jednolůžkový pokoj, kde vás nikdo nebude rušit, pokud sami nebudete chtít.

Penzion, zdroj: pzm.cz
Penzion, zdroj: pzm.cz

Vybavené garsoniéry a 1+1 za 10 000 Kč měsíčně

Možnost ubytování v Praze 10 je i pro jednotlivce, kteří chtějí žít single nebo pracují v náročném zaměstnání a nemají právě náladu se o ubytování s někým dělit. Pokud využijete pronájem bez realitky, měsíčně zaplatíte částku pohybující se kolem deseti tisíc korun včetně poplatků za energie. Do centra Prahy se dostanete velice rychle, blízko ubytování najdete stanici metra. Bydlet v klidném prostředí uprostřed zeleně může být docela zajímavé.

Related posts