Jaké jsou nejluxusnější značky hodinek na světě? Víme kolik stojí

Luxusní hodinky skvěle podtrhnou výraznou osobnost a dodají jí spousty elegance. Jenže jak vybrat ten správný „časostroj“ právě pro vás? Pojďme se trochu podívat na zoubek některých luxusních značek hodinek, jako jsou například TAG Heuer, Breitling nebo Hublot. Nikoho znalejšího nepřekvapí, že všechny tyto značky pochazí ze Švýcarska, které je proslulé prvotřídním zpracováním.

TAG Heuer – švýcarská klasika od roku 1860

Za hodinky značky TAG Heuer, které jsou doslova prošpikované moderním designem, si připravte sumu mezi 20 a 150 tisíci korunami. Ano, právě v takovém cenovém rozmezí tuto značku pořídíte na tuzemském trhu, dámské hodinky jsou obecně o „pár tisícovek“ levnější než pánské. A co nabízí právě ty nejdražší hodinky TAG Heuer, které pořídíte za zhruba 157 tisíc korun? Safírové sklo, vodotěsnost až do stometrové hloubky a elegantní titanové pouzdro. Takové stylové hodinky koupíte i na internetu.

Říká se, že každý by měl mít hodinky v hodnotě svého měsíčního platu. Hodinky jsou dnes již především designovým doplňkem stejně jako módní obuv.

Breitling vynikají vojenskou spolehlivostí

A co takhle značka Breitling, která je původem švýcarská a snad už proto jde o záruku obrovské kvality, kterou poskytuje svým zákazníkům už takřka 130 roků. Hodinky, které nosili na rukou už piloti RAF, si určitě zamilujete. Pokud jste milovníci rychlých strojů, tak vězte, že tato společnost spolupracuje s výrobcem automobilů Bentley. A pro kolik tisícovek si kvůli těmto špičkovým hodinkám sáhnete do kapsy? Přijdou přibližně na 40 až 80 tisíc korun, ty nejlepší kusy, kterých je na trhu opravdu jen limitované množství, vás však přijdou na ještě větší sumu.

A víte, že firma Breitling má vlastní civilní akrobatickou letku, se kterou si mohou vyzkoušet pocit vládce oblohy čas od času i ti nejrenomovanější klienti jakožto kopiloti?

Hublot – mladá dynamická značka

Hublot je na trhu poměrně novou značkou, firma založená ve Švýcarsku funguje „zatím“ jen něco přes třicet let. Roční obrat dosahující 250 milionů eur a tisíce spokojených zákazníků na celém světě však dokazuje mnohé. Kvůli těmto hodinkám ale budete muset obětovat poměrně značnou sumu, obvyklá cena se pohybuje kolem 400 tisíc korun. K dispozici jsou ale i podstatně levnější, některé typy stojí „pouhých“ 150 tisíc.

Elektronickou cigaretu koupíte na elcigareta.sk již od 1500 Kč

Related posts