Kde najdete spolehlivé novostavby v Praze? Víme, jaký byt se vyplatí

Začala vás lákat myšlenka nového života v hlavním městě? Toužíte po dobře placené práci, pestrém sociálním životě, blízkosti k bezpočtu kulturních akcí a dalších výhodách metropole? Pak musíte sehnat útulné bydlení. Jak? 

Nové byty Praha 

Rozhodně neriskujte bydlení ve starých zástavbách, které často trpí mnoha neduhy – nedostatečným zateplením, vlhkostí, profukujícími okny a dalšími katastrofami. Raději se zaměřte na novostavby Praha. Ty poskytují nejmodernější standardy bydlení, takže docílíte vyššího komfortu a dlouhodobých úspor za vytápění.

Přesně v tuto chvíli si můžete koupit nové byty Barrandov. Ty má na starosti jedna z největších developerských společností v naší zemi – Metrostav Development. Tyto byty Praha 5 se tyčí přímo nad barrandovskou skálou. Jedná se o dva rezidenční domy se 127 bytovými jednotkami. 

Příjemné prostředí 

Byty Barrandov jsou sice v blízké dojezdové vzdálenosti k samotnému centru Prahy (přibližně 10 minut jízdy, přičemž zastávka tramvaje je hned za rohem), ale i přesto vás potěší naprostým klidem a prostředím plným zeleně. Žádné přeplněné ulice, hluk, davy lidí, zápach z aut a další nešvary velkoměsta…

V této lokalitě najdete veškerou občanskou vybavenost, kterou potřebujete – školy a školky, sportoviště, doktoři, restaurace, kina i obchody. Vše budete mít na dosah ruky. 

Nejlepší bude, když se podíváte na developerské projekty Praha přímo na webových stránkách pod vloženými odkazy. Budete si moci prohlédnout jednotlivé byty, celý dům a zjistíte, s jakými standardy můžete počítat. Stejně tak se dozvíte, jakým způsobem lze financovat koupi nového bydlení (možností je třeba hypotéka).

Určitě příliš neváhejte – novostavby v Praze jsou vždy vyprodané dříve, než se vůbec stihnou dostavět.

Related posts