Kde sehnat nový byt v Praze 9

Nevíte, kde bydlet v hlavním městě České republiky? Pokud váháte, pak si rozhodně přečtěte následující řádky, které budou poukazovat na možnosti bydlení v Praze 9.

Tato městská část metropole je naprosto skvělá díky nádhernému klidnému přírodnímu prostředí a také pohodové dostupnosti těch nejznámějších míst v centru Prahy. Zpravidla zájemci o bydlení v Praze 9 mají zaměstnání někde v srdci Prahy.

Odtud mohou pohodlně odjet právě sem a žít pohodlném a klidném prostředí plném zeleně a s veškerou občanskou vybaveností. Pokusme se tedy upozornit na možnosti bydlení v Praze 9 a na konkrétní rezidenci, ve které si můžete sehnat daný byt. Můžete si tak najít luxusní bydlení, které vám bude přímo šito na míru.

Letňany jako skvělé místo pro život

Chcete-li vsadit na efektivní kombinaci klidného života a dostupnosti zaměstnání a veškeré nejlepší zábavy, pak můžete volit pražské Letňany. Právě tady se totiž nachází moc hezké lokality přírodního charakteru. Prostředí periferie Prahy je typické svým venkovským charakterem a velmi solidní občanskou vybaveností.

Zajímavá je i možnost umístění vašich dětí do Pink Crocodille School, kde se naučí základy anglického jazyka ještě v předškolním věku. K dispozici je i studio Motýlek, do něhož mohou docházet ženy na mateřské dovolené. Nachází se tady i bazén a užívat si tak vody mohou i ti nejmenší.

Rezidence Veselská, zdroj: rezidenceveselska.cz
Rezidence Veselská, zdroj: rezidenceveselska.cz

Rezidence Veselská se představuje

Naším tipem na skvělý nový byt v Praze 9 je Rezidence Veselská. Tato velká sedmipatrová budova se nachází právě v katastru pražských Letňan. Jedná se o rezidenci, která je typická především již svým desénovým provedením a také maximálně ekonomickým bydlení. Energetická náročnost B o tomto faktu jasně hovoří. Dispozičně můžete volit fakticky jakékoli byty, které vám budou z pohledu své rozlohy vyhovovat.

Related posts