Jak na novou podlahu ve firmě?

Solidní a odolná podlaha je nejdůležitější součástí každé výrobní firmy. Přece jen musí dennodenně odolávat celé řadě otřesů, nárazů, vibrací i zatížení v řádech desítek tun. Jaký typ podlahy je pro vás adekvátní a na co si rozhodně dávat pozor? 

Speciální podlaha pro firmy

Co se týče průmyslových podlah, mezi nejběžnější volby patří betonová a samozřejmě i litá varianta. Ty skvěle poslouží ve skladu, výrobě, potravinářství, chemickém provozu i v ESD a EX prostředí. 

Dle nejnovější legislativy nesmíte zapomenout na bezpečnostní podlahové značení. To znamená, že musíte mít barevně odlišená všechna nebezpečná místa, stejně jako průchozí prostory. To platí pro podlahy, sloupky, nájezdové rampy, zábradlí…

Jak pokládání průmyslových podlah, tak i jejich značení zajišťuje například velký český hráč jménem J.A.Clean. Daná společnost za více než 14 let praxe navázala spolupráci s uznávanými značkami, jako je například Danone, Aisin, DHL, TNT, Ikea, Lego či Škoda Auto. 

Nemusíte uzavírat provoz 

Co se týče značení podlah, společnost J.A.Clean zvládne nabarvit 1 500–3 000 metrů za jeden pracovní den. Nanesenou barvu můžete namáhat přibližně po třech hodinách. Metr značení stojí už od 23 Kč. Pokud nechcete uzavírat svůj provoz během nejnáročnějšího pracovního týdne, stačí si domluvit spolupráci na víkend. 

Máte už svou podlahu, ale není zrovna v ideálním stavu? Pak si domluvte spíše sanaci, případně kompletní opravu. Díky těmto službám ušetříte a nebudete muset řešit složitou náhradu starého podkladu za nový.

Navštivte internetové stránky zmíněné společnosti. Stačí kliknout na výše vložené odkazy. V sekci „Reference“ uvidíte, co vše tito odborníci dokážou. Budete-li mít zájem o jejich služby, stačí si domluvit termín. Zastaví se u vás v následujících dnech.

Related posts