Sháníte rychlý, spolehlivý a cenově přijatelný internet?

V dnešní době už nedokážeme existovat bez internetu. Online světem brouzdá nejen mladá generace, ale i naši prarodiče. Není se čemu divit – je plný cenných informací, tipů, zábavy i služeb. Jaký poskytovatel vám zajistí opravdu stabilní a svižné připojení? 

Zajímavé balíčky služeb

V posledních letech se mezi nejvíce chválené poskytovatele řadí například oblíbená společnost Zrychluj.cz. Tito odborníci poskytují jak optické, tak i bezdrátové připojení. Své služby přitom nabízí v 99 % míst celé České republiky. 

V rámci jejich služeb si můžete vybrat z celkem pěti šikovných balíčků služeb: 

  • XS na chatu – rychlost stahování 20 Mb/s a nahrávání 2 Mb/s (249 Kč měsíčně),
  • S – rychlost stahování 20 Mb/s a nahrávání 2 Mb/s (349 Kč měsíčně),
  • M – rychlost stahování 50 Mb/s a nahrávání 5 Mb/s (449 Kč měsíčně),
  • L – rychlost stahování 100 Mb/s a nahrávání 20 Mb/s (549 Kč měsíčně),
  • XL – rychlost stahování 250 Mb/s a nahrávání 25 Mb/s (649 Kč měsíčně).

Všechny zakoupené varianty (mimo XS) vás navíc na prvních půl roku budou stát jen zlomek uvedené ceny. V klidu si tedy vyzkoušíte jejich funkčnost a poté se sami rozhodnete, jestli vám sednou. K některým z nich získáte dárek zdarma (například 30 GB dat na mobilní data nebo TV tarif). 

Zapojení i aktivace do druhého dne 

Ať už si zvolíte libovolný balíček, dočkáte se zapojení i aktivace do druhého dne od jeho zakoupení. Určitě vás potěší, že za tyto úvodní služby nezaplatíte ani korunu. Společnost Zrychluj.cz garantuje stabilní připojení o takové rychlosti, jakou si zaplatíte. Vždy budete mít k dispozici zákaznickou linku 24/7, která vám v případě potíží poradí a pomůže s nápravou. 

Podívejte se na webové stránky internet Kolín / internet Mladá Boleslav a prohlédněte si nabízené služby sami.

Related posts