Kam s dětmi v Praze i bez nich za netradičními zážitky

Ať už chcete v Praze strávit volný čas se svými dětmi nebo sami, na následujících řádcích Vám poradíme zajímavé tipy na nezapomenutelné zážitky.

Zapomeňte na nudu v Praze

Pokud si volné víkendové chvíle nechcete užít pouze s Vaší drahou polovičkou, ale také s Vašimi dětmi, pak doporučujeme nudu dětí zahnat v Aquapalace Praha. Tipy na to kam s dětmi v Praze podle Firmy na zážitky jsou osvědčenou zárukou, že se rozhodně nudit tentokrát nebudete. V aquaparku si přijdou na své, jak malí milovníci vodních hrátek, tak dospělí, kteří mohou relaxovat v saunovém světě. Děti se budou moci vyřádit na skluzavkách a tobogánech. S většími ratolestmi si můžete zahrát únikové hry Praha. Tato týmová hra je plná tajemna, záhad, napětí, myšlení i zábavy pro všechny rodinné příslušníky.

Kam za zábavou v Praze ve dvou?

Nemůžete se nabažit krásného jarního počasí a rádi byste si některý z májových večerů zpestřili netradičním gastronomickým zážitkem? Skvělou příležitost k tomu poskytuje degustace indického menu v restauraci Zátiší.

Celoročně si můžete v restauraci Zátiší pochutnat na indické hostině v centru Prahy. Poukázku na tento gastronomický zážitek můžete ještě dnes pořídit zde www.firmanazazitky.cz/zabava-v-praze/. Restaurace Zátiší se jako jediná umístila patnáctkrát v Mauerově výběru deseti nejlepších restaurací. Šéfkuchař Mahavir Kanswal pro Vás připraví vybrané indické speciality ve speciální peci tandoor. Těšit se můžete na indická jídla připravená z jehněčího či kuřecího masa, ryb a zeleniny. Pro indickou kuchyni jsou charakteristické jemně kořeněné pokrmy. Nejvíce se používá kurkuma, chilli, koriandr, šafrán, karmadon a zázvor. Indové mají v oblibě různé předkrmy ve formě polévek a různých placiček či lívanců. Jako přílohu používají rýži. Ke skutečným indickým specialitám patří kuře tikka mala, kuře tandoori či samozy plněné zeleninou. Tematickou atmosféru restauraci dodává exotické vybavení.

Related posts