Kam s dětmi v Praze i bez nich za netradičními zážitky

Ať už chcete v Praze strávit volný čas se svými dětmi nebo sami, na následujících řádcích Vám poradíme zajímavé tipy na nezapomenutelné zážitky.

Zapomeňte na nudu v Praze

Pokud si volné víkendové chvíle nechcete užít pouze s Vaší drahou polovičkou, ale také s Vašimi dětmi, pak doporučujeme nudu dětí zahnat v Aquapalace Praha. Tipy na to kam s dětmi v Praze podle Firmy na zážitky jsou osvědčenou zárukou, že se rozhodně nudit tentokrát nebudete. V aquaparku si přijdou na své, jak malí milovníci vodních hrátek, tak dospělí, kteří mohou relaxovat v saunovém světě. Děti se budou moci vyřádit na skluzavkách a tobogánech. S většími ratolestmi si můžete zahrát únikové hry Praha. Tato týmová hra je plná tajemna, záhad, napětí, myšlení i zábavy pro všechny rodinné příslušníky.

Kam za zábavou v Praze ve dvou?

Nemůžete se nabažit krásného jarního počasí a rádi byste si některý z májových večerů zpestřili netradičním gastronomickým zážitkem? Skvělou příležitost k tomu poskytuje degustace indického menu v restauraci Zátiší.

Celoročně si můžete v restauraci Zátiší pochutnat na indické hostině v centru Prahy. Poukázku na tento gastronomický zážitek můžete ještě dnes pořídit zde www.firmanazazitky.cz/zabava-v-praze/. Restaurace Zátiší se jako jediná umístila patnáctkrát v Mauerově výběru deseti nejlepších restaurací. Šéfkuchař Mahavir Kanswal pro Vás připraví vybrané indické speciality ve speciální peci tandoor. Těšit se můžete na indická jídla připravená z jehněčího či kuřecího masa, ryb a zeleniny. Pro indickou kuchyni jsou charakteristické jemně kořeněné pokrmy. Nejvíce se používá kurkuma, chilli, koriandr, šafrán, karmadon a zázvor. Indové mají v oblibě různé předkrmy ve formě polévek a různých placiček či lívanců. Jako přílohu používají rýži. Ke skutečným indickým specialitám patří kuře tikka mala, kuře tandoori či samozy plněné zeleninou. Tematickou atmosféru restauraci dodává exotické vybavení.

Petr Sekerka se představuje:

Před lety jsem se přestěhoval do Prahy a nyní si postupně zařizuji útulný domov v novém bytě. Rád se s vámi podělím o zkušenosti, které jsem v posledních měsících získal.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petr Sekerka

Komentáře nejsou povoleny.