Bydlení v Praze? Právě přichází nové nabídky na byty ve špičkových lokalitách

Praha. Město mnohokrát opěvované, obdivované, v románech a básních popisované. A není divu. S ostatními světovými hlavními městy si může solidně konkurovat, však i nejeden zahraniční umělec se do stověžatého města s bohatou historií zamiloval natolik, že se i po letech do Prahy vrací jako k milence, která nikdy nezestárne a vždy nabídne něco nového. Mimo to je naše hlavní město plné příležitostí v oblasti osobního rozvoje, ať už jde o pracovní nabídky či kulturní vyžití. Živá ve dne i v noci zaručuje, že se zde nikdy nebudete nudit a je jediným místem v Česku s kosmopolitním nádechem. Přesto se zde stále budete cítit jako doma. Chcete se stát Pražákem a nevíte jak na to? Poradíme vám, jak v Praze už napoprvé narazit na solidní bydlení, které vám kamarádi budou závidět a ze kterého se návštěvám nebude chtít odjet. Nové byty Praha sice nabízí neustále, ale málokdy se naskytne adresa, z níž se nebudete nikdy chtít odstěhovat a doslova se zamilujete.

Element LetňanyNový domov v Praze 9

Jednou z takovým lokalit jsou Letňany, všem Pražákům známý pojem, který ve vás vyvolá sympatický dojem. Jsou domovem aktivních a moderních lidí se zájmem o společenské dění a sport. Bytový projekt Element Letňany vám nabídne jednoduchou a čistou soudobou architekturu nového obydlí a zaručuje dostupnost všech důležitých institucí jen pár kroků od domu. I stanice veřejné hromadné dopravy, které vás dopraví do všech ostatních koutů Prahy, stojí nedaleko. Do kina, obchodního centra, či za fyzickým vybitím se však dostanete klidně pěšky během několika minut. V okolí je navíc dostatek zeleně pro relax, běhání a venčení domácích mazlíčků. Jedná se o ideální bydlení pro akční páry i jednotlivce, stejně tak pro mladé rodiny. Zajeďte se podívat na nové byty v Praze 9 a přesvědčte se sami.

Odstěhujte se tam, kde budete chtít zestárnout

Pokud se řídíte tímto předsevzetím, zajeďte se podívat na nové byty v Bytovém domě Vrchlického. Školky, školy, restaurace, kultura i nákupy – to vše, co by kamenem dohodil. Jakmile jednou začnete bydlet na této adrese, těžko se budete chtít někdy stěhovat jinam. Atraktivita prostředí a dostupnost služeb vás jednoduše zhýčkají. Čeká vás každodenní výhled na upravenou krajinu při ranní kávě na balkoně a vaše děti nekonečné možnosti vybití na prostorném dětském hřišti. A o víkendu si pěšky zajdete na Petřín, Bertramku, či do Anděla během chvilky. Potěší vás i blízké fitness a wellness jako oáza úniku od denodenního stresování v práci. Nové byty v Praze 5 vás rovněž jako v Letňanech potěší moderní a chytře řešenou architekturou.

Related posts