Internet Praha – kde sehnat nejlepší internet v Praze?

Dnes si představíme poskytovatele internetu v oblasti Prahy s názvem Internet Praha. V oblasti Prahy figuruje značné množství poskytovatelů internetového připojení. Nabídka je značná a to natolik, že orientace mezi jednotlivými poskytovateli internetového připojení je velmi obtížná. Kde najít perfektní poměr výkonu a ceny? Odpověď na tuto otázku není jednoduchá. Ze všech stran jsme masírování nabídkou hlavních operátorů. Najdete je v televizi, novinách, rádiech i billboardech. Přitom existuje řada menších internetových poskytovatelů, kteří neinvestují takové prostředky do reklamy a marketingu. Nejen díky nízkým nákladům na reklamu jsou schopni velkým poskytovatelům konkurovat cenou. Na jednoho menšího poskytovatele internetového připojení  se podíváme v dnešní recenzi.

Internet Praha levně a rychle

Internet Praha je věrohodným poskytovatelem internetu v oblasti Prahy. Jedná se o menšího providera, který se soustředí na koncové zákazníky (firmy, rodiny a jednotlivce.) Nabízí širokou škálu služeb, mezi které patří připojení k internetu Wi-Fi a ADSL a digitální televize. Cenové relace tohoto poskytovatele se pohybují na velmi dobré úrovni a v nabídce mají datové tarify pro všechny možné cílové skupiny.

Internet Praha

Prvním tarifem v jejich nabídce je tarif OPTIMAL za cenu 499Kč, který je vhodnou variantou pro všechny, kteří shání internet podle ceny. Za 499Kč získáte připojení o rychlosti 20Mb/s. Chcete-li ještě přívětivější cenu, stačí když budete využívat i služeb digitální televize.Druhým tarifem je AKTIV s trochu vyšší cenou (549Kč), ale závratně vyšší rychlostí 50Mb/s. Za tuto cenu získáte internet, který bohatě stačí pro potřeby domácností o více členech. Pracujete-li s objemnými datovými soubory, či často stahujete, jedná se o optimální řešení pro vás. Třetí tarif je vhodný pro fajnšmekry, kteří si potrpí na opravdu rychlý internet bez výpadků. Vhodné pro ty kteří se na internetu živí a každodenně pracují s velkým datovým objemem. Tento tarif s názvem PREMIUM seženete za za 649,- a pyšní se datovou rychlostí 80Mb/s. Neváhejte kontaktovat Internet Praha ještě dnes!

Related posts