Látkové rolety v moderním interiéru

Slunce bude vždy patřit mezi vítané hosty, ale jak se říká, všeho s mírou. Pokud se do vašich pokojů dostává příliš slunečních paprsků, může to vadit nejen při pracovních povinnostech, ale také během odpoledního odpočinku. Vyřešte tento problém kvalitním zastíněním!

Oblíbené rolety do interiérů

Rolety na okna dnes vypadají pěkně ve všech místnostech. Vyniknou nejen v obývacím pokoji, ale také v kuchyni, koupelně, na chodbě a v kanceláři. Díky velkým inovacím v posledních letech se zařadily mezi vyhledávané dekorativní doplňky domácností. Vyberete si ze široké nabídky barevných odstínů a provedení. Kromě nabízených druhů si lze dopřát i vlastní návrhy potisků, což oceníte například pro firemní vybavení. Sázíte na kvalitu? Zaměřte se na předního českého výrobce Bematech, který vás v této oblasti nezklame. Dočkáte se i komplexního servisu – montáž, zaměření.

Žádné praní záclon

Víte, jak snadno nahradit záclony? Pořiďte si látkové rolety den a noc, protože vás snadno přesvědčí, jak praktické je střídání transparentních a zatemňovacích pruhů. Duo roleta Twintex umožňuje instalování více rolet vedle sebe. Pruhy se tak dokonale sladí a jejich šířka závisí na výběru látky. Nechybí ani bohaté příslušenství v podobě barevných řetízků, konzolí, bezpečnostních prvků a originálních látkových kolekcí. Pochopitelně existuje volba mezi řetízkovým a elektrickým ovládáním.

Ani římské rolety nezůstávají pozadu v luxusním vzhledu. Zkuste třeba průhlednou, vzorovanou, sešikmenou nebo pruhovanou variantu. Laminátové výztuže umožní dokonalé vypnutí látky.

Neobávejte se, že neseženete modely přímo na vaše okna. Na rozměrech nezáleží, protože si lze zajistit látkové rolety na míru. Pokud bydlíte v Praze nebo v Plzeňském kraji, tady se obraťte na firmu mk-rolety.cz, která se zabývá zaměřováním stínící techniky.

Related posts