Jedinečné bydlení v Michli: Seznamte se s Rezidencí Hadovitá

Hledáte bydlení, které nebude daleko od centra a přitom nabídne příjemné a velmi klidné prostředí?  Takových míst je v Praze poměrně málo, a když už se objeví developerský projekt, který těmito vlastnostmi oplývá, byty se velmi rychle rozprodají. S Rezidencí Hadovitá to bude stejné, ale stále máte šanci, že se stanete jedním z budoucích obyvatelů. K mání bude celkem 76 nových bytů a ateliérů.

Nové byty byty v Praze 4 realizuje známý developer Metrostav Development. Za osobitou podobu rezidence stojí profesionálové z architektonického Arx Studia, kteří využili potenciál prostředí a navrhli objekt tak, aby kopíroval přirozený svažitý terén. Rezidence Hadovitá vypadá nadčasově a budí dojem výjimečnosti. A právě taková i je.

Nové byty Praha Michle

Co se týče nabídky bytů, na své si přijdou zájemci o menší jednopokojové byty o rozloze od 30 m2, ale také rodiny s více dětmi, na které čekají větší čtyřpokojové jednotky s velkorysými 100 m2. Nechybí ani balkony, lodžie, terasy a dostatek parkovacích stání.

Developer si prostředí Michle nevybral náhodou. Kombinace dobré občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti do centra patří k základním předpokladům spokojeného bydlení. V bezprostřední blízkosti rezidence se nachází školka, škola, bankomat, lékárna i restaurace. Přibližně dvě minuty chůze je autobusová zastávka a na zastávku tramvajovou se lze dostat za deset minut.

Milovníci nakupování ocení blízká obchodní centra – obchodní dům DBK na Budějovické, Arkády na Pankráci a největší OC Chodov. Za zmínku stojí také přítomnost wellness a fitness centra pouhých deset minut od domu.

prodej bytů v Praze 4

Nové byty Praha Michle budou v bezprostřední blízkosti přírody. V docházkové vzdálenosti leží Baarův park s multifunkčním hřištěm a jen pár minut jízdy autem či autobusem Kunratický les – místo jako stvořené pro procházky, cyklistiku a další aktivity.

Pokud vás prodej bytů v Praze 4 zaujal, sledujte aktuální informace na www.rezidencehadovita.cz.

Related posts