Moderní bydlení v Praze na Vinohradech

Praha 10 Vinohrady, kdysi zvané Královské Vinohrady, dělají čest svému jménu dodnes. Proto jsou právě Vinohrady vyhledávanou rezidenční lokalitou. Luxusní bydlení právě v této oblíbené části Prahy nabízí nový bytový projekt Rezidence Korunní.

Lokalita patří k nejžádanějším

Rezidence Korunní se nachází na ulicích Korunní a Říčanská. Z jižní strany přiléhá k vilové čtvrti, na niž svou architekturou nenásilně navazuje. Vinohrady nabízí svým obyvatelům jak romantickou krásu vilové čtvrti a vzrostlých parků z počátku 20. století, tak i všechny vymoženosti moderní doby. Nové byty na Praze 10 patří k velice žádaným, kvůli zavedené občanské vybavenosti.

Hlavní výhodou této oblasti je plně dostupná občanská vybavenost. Rodiny s dětmi i mladé páry jistě ocení pouhých 250 metrů vzdálenou mateřskou školu a blízkost základní i střední školy. Všechny věkové kategorie uvítají možnost klidného odpočinku ve vzrostlých parcích, například Bezručovy, Riegrovy či Havlíčkovy sady. Volný čas lze trávit také sportem v nedalekém fitcentru či dvě stanice metra vzdálené Gutovce. Dostupnost ostatních služeb – restaurací i obchodů je samozřejmostí. Zajišťují ji nejen drobné obchůdky, restaurace a kavárny v okolí, ale také 500 m vzdálený palác Flora.

Doprava na všechny způsoby

Autobusová a tramvajová zastávka Orionka se nachází v bezprostřední blízkosti bytového komplexu. Stanice metra A – Flora je vzdálena pouhých 450 metrů. Díky blízkosti metra je snadno dostupné nejen centrum Prahy, ale i její okrajové části, v nichž se nachází množství firem. Centrum města je dobře dostupné nejen MHD, ale i automobilem, kterým se do centra dostanete během 4 minut. Rovněž je odsud výhodné napojení na řadu dálnic.

Rezidence Korunní

Projekt Rezidence Korunní je již dokončen, byty jsou připraveny k nastěhování. Bytový komplex sestává ze tří bytových domů uskupených tak, že v jejich středu vznikl čtvercový prostor se stromy, zelení a vodní plochou pro klidný odpočinek na čerstvém vzduchu.

K pohodlnému parkování jsou určeny podzemní garáže, které jsou pro větší bezpečnost hlídány kamerovým systémem. V oddělené části se navíc nachází parkovací místa, která si mohou zakoupit i nerezidenti, kteří potřebují pohodlně zaparkovat v této oblasti.

Byty

Rezidence Korunní nabízí moderní nadstandardní byty v dispozicích 1+kk až po prostorné byty 5+kk. V rámci komplexu se nachází také několik ateliérů. Kvalita použitých materiálů i promyšlené dispozice bytů řadí tento projekt mezi luxusní rezidenční bydlení v Praze. Horní dvě podlaží jsou již v základu vybavena klimatizací.

Rezidence sestává ze tří částí

  1. Boulevard – severní část komplexu tvoří osmipatrová budova s nadstandardně vybavenými byty s balkony, byty nabízí úžasný výhled, praktické řešení dispozic bytu i přiměřenou cenu.
  2. Villa – východní a jižní část rezidence navazuje na vilovou čtvrť, proto tato část komplexu má menší počet podlaží. Byty v této části rezidence nabízí luxusní moderní bydlení téměř v centru města.
  3. Industrial – byty v této části komplexu se vyznačují neotřelým designem. Najdete zde například hliníková okna či kovové zárubně, bydlení v těchto bytech jistě zaujme všechny zájemce o moderní luxusní bydlení.

Všechny byty jsou již dokončeny, a proto si jej můžete ihned prohlédnout. V nabídce je posledních 19 volných bytů. Volné jsou zejména luxusní byty v Praze 10. Pokud máte zájem o menší, vyberte si z jiných developerských projektů v Praze.

Related posts