Práce realitního makléře

Nacházíte se právě ve fázi, kdy hledáte nové zaměstnání? Procházíte všechny možnosti, jak se se svými schopnostmi a zkušenostmi uplatnit na trhu, a napadla vás práce realitního makléře. Vždycky jste doposud pracovali v zaměstnaneckém poměru a možná dozrál čas vyzkoušet, jaké to je být časově nezávislý a bez šéfa.

Pro koho se hodí práce realitního makléře

Abyste se vám nemovitosti dobře prodávaly, musíte mít hlavně obchodního ducha a musí vás bavit pracovat s lidmi. Když k tomu připočteme umění zvládat stres, cit pro komunikaci a příjemné jednání a vystupování, pak máte všechno nejdůležitější, co by měl správný realitní makléř umět. Ach ano, ještě jsme zapomněli – samozřejmostí je vlastnit řidičské oprávnění, protože jednotlivé nemovitosti, nabízené k prodeji, objíždíte automobilem. Pokud možno vlastním. Realitní makléř práce se absolutně nehodí pro člověka neprůbojného, pro něhož hovořit obchodně s lidmi je nepřekonatelná překážka.

Sám sobě šéfem

Trh práce bývá neúprosný a někteří lidé se mohou cítit být z něho vyčleněni. Stačí, aby byl člověk před důchodem, matkou s malými dětmi nebo neměl žádnou praxi, a už pozná, že najít opravdu dobré zaměstnání je občas velmi těžké. Proč to tedy nezkusit jako realitní makléř? Vždyť nemovitosti, ať už se jedná o byty nebo o domy, se budou stále prodávat, protože lidé potřebují bydlet.

Kolik peněz si vyděláte?

Když budete ve své práci opravdu dobří, vyděláte se hodně. Nebude pro vás problémem si pořídit zbrusu nový automobil a dopřát si zahraniční dovolenou v atraktivní destinaci. Plat realitního makléře zajistí vás i vaší rodinu. Jistě pro to ale budete muset hodně udělat, neustále se vzdělávat ve svém oboru prodeje nemovitostí a být lepší než vaše konkurence.

Každé začátky jsou těžké a to se týká také práce v realitní kanceláři. Velkou výhodou ovšem často bývá zázemí realitky s mezinárodním přesahem, která umí vytvořit podmínky pro budování kariéry a profesní růst. Realitní makléř plat vám dopomůže ke splnění vašeho snu o nezávislosti, ať už pracovní nebo finanční.

Related posts