Jak nabídnout vaši nemovitost snadno na 60 největších realitních serverů?

Trh s nemovitostmi může připomínat džungli, která je plná predátorů. Mnozí realitní makléři se nechovají korektně a kvůli své odměně vás mohou připravit o značné částky. Jejich chování nemusí být vždy zcela příjemné a někdy se dostává až za hranice slušného chování. Není tak divu, že mnozí lidé dají přednost prodeji své nemovitosti bez účasti realitní kanceláře. Dnes se podíváme na to, jak si to co nejvíce zjednodušit.

Jednáte na vlastní pěst, přesto spolupracujete s profesionály

Do českého realitního světa totiž nedávno přišel zcela nový systém, který ulehčí práci všem, kdo prodávají nemovitost. Umožňuje totiž, aby se nabídka objevila na celkem 60 největších realitních serverech. Váš inzerát se tak lehce a během chvíle dostane k velké části zájemců o nové bydlení. Kdybyste chtěli to stejné udělat sami, museli byste si vyhradit několik hodin času. Navíc i velkou dávku trpělivosti, protože každý realitní portál má odlišný způsob zadávání inzerátů.

Jak systém funguje?

Systém funguje na jednoduchém principu, ukážeme si to na modelovém příkladu pronájmu bytu v Praze. První, co musíte udělat, je podívat se na realitnirevoluce.cz. Zde najdete jednoduchý formulář. Nejdříve vyplníte základní údaje o bytě jako: dispozice, velikost obytné plochy, typ materiálu (cihla, panel apod.), dále také druh topení, stav bytu a další. Nemusíte se bát. Položky, které musíte vyplnit jsou přednastaveny, takže si stačí jen vybírat z nabízených možností.

Dále zadáte adresu a požadovanou cenu. V další kroku budete vyzváni k napsání textu inzerátu. Pokud si nebudete zněním jisti, inspirujte se u ostatních nebo si přečtěte rady, jak inzerát naspat. Najdete je v Poradně. Dále je také potřeba nahrát minimálně jednu fotografii. A máte hotovo. Inzerát můžete během zveřejnění upravovat.

Pro kupujícího mohou být fotografie tím, co rozhodne, jestli vás bude kontaktovat. Proto je lepší, pokud nahrajete fotografií více. Nejlépe všechny místnosti včetně koupelny a WC. Rozhodně nemá cenu nic skrývat, protože při prohlídce se na to stejně přijde a ztratíte s takovým zájemcem jen váš čas!

Server realitnirevoluce.cz
Server realitnirevoluce.cz

Kolik služba stojí?

Pokud vložíte inzerát přes realitnirevoluce.cz, budete mít jistotu, že se dostane na nejkvalitnější realitní servery jako například Reality.iDNES, Annonce, RealityMIX, Avízo, ČeskéReality a další. Za zprostředkování takové reklamy zaplatíte nízkou částku, vzhledem k tomu, kolik času vám to ve výsledku ušetří. Musíte si vybrat, jestli chcete inzerát vložit na 30 nebo 60 dní. Za zveřejnění inzerátu na všech serverech na 30 dní zaplatíte pouze 399 Kč respektive 599 Kč! V porovnání s částkou, kterou byste museli zaplatit makléři na provizích, je tato cena opravdu směšná!

Poradenský servis a právní služby i pro vás

Samozřejmě většina realitních kanceláří nabízí i řadu dalších služeb. Přeci jen málokdo prodává nebo pronajímá nemovitosti pravidelně a předpisy se neustále mění. Kromě zveřejnění inzerátu si na realitnirevoluce.cz můžete koupit i jiné služby, které se vám při prodeji nemovitosti budou hodit. Můžete zde využít právní pomoc při realizaci prodeje.

Nechat si například připravit potřebné dokumenty jako je Smlouva o smlouvě budoucí kupní, Kupní smlouva včetně návrhu na vklad, Návrh na vklad do katastru nemovitostí a další. Ceník těchto služeb najdete přímo na stránkách. Výhodou je, že pokud jej využijete, zaplatíte za něj zlomek toho, co by vás přišla provize u prodeje přes realitní kancelář!

Related posts

One Thought to “Jak nabídnout vaši nemovitost snadno na 60 největších realitních serverů?”

  1. Justýna

    Pozor na jeden popis nemovitosti umístěný na 60 serverech – vyhledávače to nemají rády a nebudete se tolik zobrazovat. Raději pečlivě popište nemovitost pokaždé jinak na každém serveru zvlášť.

Comments are closed.