Klamovka je místem, které nabídne spoustu zeleně

Praha je jasnou českou jedničkou, a to nejen pro mladé lidi, kteří plánují založení rodiny a postupné budování kariéry. Pokud uvažujete nad svou příští životní destinací, není důvod, aby nehrála naše metropole při podobném přemýšlení důležitou roli. Pokud vás v hodinách dějepisu oslovila rodina Clam Gallasů, nadchne vás anglický park, který je jejich odkazem.

Klamovka je region, který je plný zeleně a nabídne odpočinek tisícům lidí. Chtěli byste bydlet v okolí parku, kde je také výborná občanská vybavenost? Cesta je snadná, vyberte si byt, který bude plně odpovídat vašim představám.

Nabízí se kulturní i sportovní vyžití

Chcete se vydat za zábavou? Velkým bonusem páté z čtvrtí našeho hlavního města je dostupnost všeho, co je třeba pro moderní život. Bydlení na pražském Smíchově má řadu podob a záleží jen na nových majitelích, kterou z nich si zvolí. Nabízí se balkon, lodžie nebo malá terasa pro vychutnání odpoledního šálku kávy. Dvou, tří, ale i čtyřpokojová varianta, záleží na tom, jak početný je rodinný kolektiv. 

Připravena je u vybraných bytů také předzahrádka, která potěší umělecké duše s láskou k růžím nebo levandulím. Garážové stání je také k dispozici, milým bonusem navíc je výhled do přírodní scenérie, který vám zpříjemní každé ráno.

Okolí je plné zajímavých míst

A kam se vydat na výlet? Existuje celá řada možností pro volné víkendy, jejich repertoár se snad nikdy nevyčerpá. Je to například park Ladronka, ale i Husovy sady, zelené plochy jsou rozprostřené všude v okolí. Ruch velkoměsta bude vzdálen, k procházce vybízí také Sady na Skalce nebo Santoška a mnoho dalších míst, kde odpočinete na každodenní stres. Občanská vybavenost v okolí je na velmi dobré úrovni. Zbývá už jen jediné, ukázat, o který byt máte zájem

Related posts