Změna dodavatele energií vám může ušetřit spoustu financí

Koronavirová pandemie s sebou přinesla řadu nepříjemných situací, se kterými se nyní musí vyrovnávat nejen jednotlivé rodiny, ale také firmy. Bohužel karanténa a omezení volného pohybu měly značné ekonomické dopady, s nimiž se bude společnost vyrovnávat ještě dlouho. Většina domácností musela začít šetřit a zdá se, že období bohatých roků máme za sebou. Kde všude lze v rodinném rozpočtu ušetřit?

Jak vybírat nového dodavatele energií?

Velkou položkou ve financích domácnosti jsou výdaje za energie. A i zde se najdou ještě rezervy. Stačí si porovnat nabídky jednotlivých dodavatelů plynu a elektřiny a zjistit, který patří k těm nejlevnějším. Změnou dodavatele energií je možné ročně ušetřit i několik tisíc. Při výběru toho, kdo vám dodá levný plyn i elektřinu, je třeba si všímat některých důležitých hledisek, která následně ovlivňují kvalitu poskytovaných služeb.

Férové jednání a výhodná cena

Každého spotřebitele zajímá hlavně cena za energie. Ovšem kvalitní zákaznický servis je také podstatnou součástí služeb. Nikdo nechce platit navíc za aktivační poplatky nebo skryté poplatky, o nichž se při podpisu smlouvy nedoví. Slušné jednání a jednoduché a přehledné vyúčtování je základem pro spokojenost zákazníků. A ti jsou pro každou firmu velmi důležití.

Převod za vás vyřídí nový dodavatel

Levná elektřina je důležitá pro toho, kdo jí vytápí svou domácnost. Na webových stránkách https://www.epet.cz/ jsou k dispozici veškeré informace o jednom z dodavatelů energií, který nabízí férové jednání. Najdete zde přehledný ceník, a pokud se rozhodnete ke změně dodavatele, vše můžete vyřídit on-line formulářem. V něm vyplníte nezbytné informace o spotřebě svého odběrného místa, na jejichž základě vám bude připravena nabídka šitá na míru společně s návrhem smlouvy. Výhodou je, že se nebudete muset o nic starat, převod za vás na základě plné moci zařídí nový dodavatel.

Related posts