Rohová kuchyně bude praktickým místem pro přípravu jídla pro rodinu

Omezený prostor kuchyně ještě neznamená, že nebude účelně zařízená. Existuje totiž jedno efektivní řešení. Tím je rohová kuchyně, která dokáže využít každičké místo. Jaké další výhody nabízí?

Jakou kuchyni vybrat 

Zařizování kuchyně patří k příjemný záležitostem. Je třeba se tomu věnovat s náležitou péčí a vybrat vhodný kuchyňský nábytek i elektrospotřebiče tak, aby byla kuchyně praktická a hezká na pohled. Je zajímavé, že rohová kuchyň disponuje větším úložným místem. Je tedy ideální tam, kde potřebujete z malého prostoru získat co nejvíce. Můžete si zvolit rohovou linku do písmene L i U podle toho, kolik metrů čtverečních lze zastavět nábytkem. Někomu se do místnosti vejde dokonce i rohová kuchyňská linka do písmene G, ale ta je již prostorově náročnější. Kompaktní vzhled kuchyně dotvoří vestavné elektrospotřebiče.

Než se pustíte do rekonstrukce kuchyně

Na začátku každé rekonstrukce je návrh. Na papír, respektive do počítačového programu je třeba zakomponovat vzhled nové kuchyně, umístění jednotlivých spotřebičů, dřezu, osvětlení a nábytku. Na základě toho je pak možné přistoupit k výrobě kuchyňské linky na zakázku. Při volbě rohové kuchyně lze počítat s tím, že opticky vytváří předěl mezi místnostmi se zachováním vzdušnosti.

Gabon – tradiční výrobce kuchyní

Mezi tradiční výrobce kuchyňských linek patří Kuchyňské studio Gabon, které najdete v Brně v Bohunicích. Své pole působnosti má studio v celém Jihomoravském kraji, a to už od roku 1992. Během své činnosti nasbíralo dostatek zkušeností, takže dokáže profesionálně poradit svým zákazníkům, kteří při volbě kuchyňské linky tápou a nejsou si jisti výběrem. Nabídka studia obsahuje také kuchyně na klíč. Znamená to, že studio Gabon kuchyni navrhne, vyrobí, přiveze zákazníkovi a namontuje. Součástí jeho práce jsou i instalatérské, elektrikářské a podlahářské a malířské činnosti. Zákazník vlastně přijde ke kompletnímu a hotovému dílu a může začít ihned vařit.

Related posts