Kvalitní nátěr střech prodlužuje její životnost i o dalších 20 let

Ani starší střecha nemusí být ještě na odpis. Jestliže je funkční a trápí vás pouze její znečištění či ztráta barevnosti, řešením je renovace střechy. Díky profesionálnímu čištění a speciálnímu nátěru střecha nejen získá svoji zašlou krásu, ale současně bude odolná dalšímu ušpinění, UV záření a mrazu.

Neodborná a amatérská renovace střechy však nepřinese požadovaný výsledek. Jsou nutní odborníci, kteří rozumí problematice a mají k dispozici potřebné technologie. Na renovaci střech se specializuje společnost Dachmantechnik. Firma se zaměřuje na čištění střech i na nátěry.

Renovace plechových střech

Společnost Dachmantechnik renovuje plechové střechy z materiálů, jako jsou pozinkovaný plech, titan, zinek i měď. Může jít o falcované plechy, plechové tašky i třeba vlnitý plech. Zaměstnanci firmy mají zkušenosti s výškovými a horolezeckými pracemi, takže si poradí se střechou v jakékoliv výšce a s jakýmkoliv tvarem. Práce nabízí v dostupných cenách pohybujících se obvykle od 350 Kč/m2.

Renovace střešních tašek

Dalším zaměřením je renovace střešních tašek – betonových i pálených, tedy keramických. Je jedno, o jaký typ střešní tašky se jedná. Firma umí díky kvalitním renovačním prostředkům zcela zásadně zvýšit životnost tašek. Ty jsou nejdřív očištěné vodou pod vysokým tlakem, následně pak impregnovány a lakovány. Díky tomu získávají samočisticí schopnost do budoucna, zvyšuje se jich odolnost vůči UV i mrazu. Obecně lze říct, že tento typ ošetření a nátěr střech dokáže prodloužit životnost tašek i o dalších 20 let. Takže není nutné vždy sahat po radikálním řešení, kterým je rovnou výměna celé střechy. Renovace se rozhodně vyplatí.

Profesionální nátěry jsou kvalitnější

Firma Dachmantechnik používá pro renovaci průmyslové výrobky, které mají proti běžně nabízeným ekologickým nátěrovým hmotám až čtyřnásobnou pevnost. Hodí se pro většinu povrchů. Zvyšují též odolnost krytin proti mechům, lišejníkům, řasám či korozi. Jde samozřejmě o výrobky v souladu se životním prostředím a normami EU. Jejich účinek je však s běžnými nátěry nesrovnatelně vyšší.

Related posts