Rekonstrukce plochých střech

Pokud jste zaznamenali, že už vaše střecha volá po pořádné rekonstrukci, budete u AHF STAVBY s.r.o. ve správných rukou. Kromě celkové rekonstrukce střech provádí tato společnost také drobné opravy a zateplení plochých střech. Firma působí na českém trhu již řadu let a během této doby zdokonalila svou schopnost navrhnout takové střechy, které budou splňovat veškeré funkční požadavky. Zvláštní důraz je zde kladen na zajištění tepelné ochrany budov.

Společnost se mimo jiné specializuje na ploché střechy, které se v minulosti setkávaly s řadou předsudků. Důvodem je, že se na tyto střechy používaly nekvalitní materiály a ani realizace nebyla vždy úplně pečlivá. Dnes je ale vše úplně jinak a ploché střechy začínají být čím dál více oblíbené. Při použití kvalitních materiálů a dodržení správných postupů při montáži se tyto střechy mohou pyšnit velmi dlouhou životností.

U plochých střech si můžete vybrat několik variant. Klasikou jsou mechanicky kotvené ploché střechy, které jsou připevněné k nosné konstrukci střechy pomocí vrutů, šroubů či teleskopických kotev. Další možností jsou přitížené ploché střechy. Zde je mechanické kotvení nahrazeno přitěžující plochou. Velice nápaditou variantou přitížených plochých střech jsou tzv. zelené střechy. Vždyť kdy jste naposledy viděli, aby na střeše rostla tráva? Abyste správně pochopili, u těchto střech je jako přitěžující vrstva použito “vegetační souvrství”. Tyto střechy nemají pouze estetický význam, ale jsou také ekologicky a funkčně prospěšné. Mezi jejich výhody patří například ochrana interiéru před přetápěním nebo hlukem.

V rámci poptávky u vás bude bezplatně provedena osobní prohlídka objektu, která zahrnuje technický průzkum a zaměření. Dále bude navržena odpovídající technologie a vyhotovena předběžná cenová nabídka. Pak už se jen musíte rozhodnout, zda chcete střechu obyčejnou, nebo zda dáte přednost zelené louce (skoro) v oblacích.

Related posts