Nový projekt novostavby v Praze 3: Na Vackově vzniká příjemné bydlení

Praha jako místo k bydlení? Proč ne. Pro více než jeden milion obyvatel je jejich domovem. Do hlavního města se obvykle nastěhuje ten, komu městské bydlení maximálně vyhovuje. Má rád ruch velkoměsta, všudypřítomnou možnost kulturního, sportovního i společenského vyžití a občanskou vybavenost na dosah ruky. Jestliže i vy patříte mezi ty, kteří chtějí bydlet v Praze, nabízejí se vám zajímavé developerské projekty – například nové byty Praha 3.

Nové byty Praha

Přestože budete žít v Praze, lze zde najít výhodné bydlení v její klidnější části, ke které patří i oblíbený Žižkov. Rezidenční projekt Byty u parku Na Vackově nabízejí pohodlné bydlení se snadnou dostupností do centra hlavního města. Celkem zde vyroste na jedenáct bytových domů s 272 byty a dvěma ateliéry, které čekají na své nové vlastníky. Nouze nebude ani o garážová stání, kterých tu má být na 277. Jak sám název projektu napovídá, nové byty Praha 3 se budou nacházet v blízkosti parku, kam si budou moci obyvatelé nových bytů jít třeba večer zaběhat nebo vyvenčit psa.

Blízké centrum Prahy i dostupnost občanské vybavenosti

Ideální je zejména dostupnost občanského vybavení, bez kterého si současný život ani nelze představit. Do školy to budou mít děti jen pár minut a nebude problém si zajít do kina nebo restaurace si odpočinout od všedních starostí. Žižkov a byty Praha patří nerozlučně k sobě. Bydlení zde bude příjemné i proto, že se nedaleko nachází park Židovské pece, kam je možné si chodit zasportovat nebo vyrazit s rodinou na nedělní procházku. Nachází se zde totiž několik hřišť a dokonce i piknikové místo. 

Projekt bytů Praha 3, který volně navazuje na již realizované objekty v této lokalitě, si vzalo na starost architektonické studio Architecture Interior Project a věnovalo mu svou tvůrčí invenci, se kterou navrhlo funkční bydlení v poklidně lokalitě. 

Related posts