Představujeme projekt Čakovický park

Městská část Praha 9 – Čakovice je díky místnímu zámku a přilehlému romantickému parku vyhledávanou lokalitou pro bydlení. Právě do tohoto příjemného prostředí je situován developerský projekt Čakovický park, jehož část byla dokončena v roce 2012 a druhá etapa výstavby potrvá až do roku 2014. Celkem vznikne 7 bytových domů o 270 bytových jednotkách.

Krásná lokalita

Soubor bytových domů se nalézá v bezprostřední blízkosti čakovického zámeckého parku. Ten skýtá dostatek zeleně i prostor pro odpočinkové procházky či dětské hry.

Samozřejmostí je výborná občanská vybavenost, ve vzdálenosti do 1 km najdete dvě mateřské školy, základní školu či městský úřad. V oblasti se nachází také zdravotnická zařízení a lékárna, kadeřnictví atd. Za nákupy můžete vyrazit do Lidlu (ulice Tupolevova), do OC Letňany nebo Globusu.

zdroj: cakovickypark.cz
zdroj: cakovickypark.cz

Rodiny s dětmi ocení umístění v klidné lokalitě mimo dosah frekventovaných komunikací, mateřskou školu v areálu Čakovického parku a bezprostřední blízkost zeleně. Výhodou je i blízkost další mateřské školy, základní školy i základní umělecké školy se širokou nabídkou zájmových kroužků.

Dopravní dostupnost

Cesta do centra Prahy vám zabere zhruba půl hodiny autem, stejně rychle centra dosáhnete i hromadnou dopravou. Nejbližší zastávku autobusu – Sídliště Čakovice naleznete přímo před objektem. Autobus č. 195 vás za 16 minut doveze na stanici metra trasy C – Letňany. Stejným autobusem dojedete za 20 minut i na metro trasy B – Prosek.

Popis objektu

V bytových domech naleznete bytové jednotky v dispozicích 1+kk (od 36 m²) až po 4+kk (od 72 m² až po 111 m²), v první fázi výstavby vznikly i velice prostorné byty 5+kk o rozloze až 120 m². Odpočinout si na čerstvém vzduchu můžete nejen v přilehlém parku. Byty jsou většinou doplněny o balkon, terasu či předzahrádku. Nutno poznamenat, že právě tyto byty Praha dlouhodobě postrádá.

Dispozice bytů jsou řešeny velice prakticky. Přesto řada zájemců jistě uvítá možnost posunutí vnitřních příček dle vlastního přání (týká se ještě nedostavěných bytů z druhé fáze výstavby).

Blízkou občanskou vybavenost mohou ještě doplnit komerční prostory, které jsou součástí bytových domů. Ty jsou vhodné jak pro ordinace lékařů, tak pro drobný prodej, kavárnu či kadeřnictví. Parkování zajišťují podzemní garáže.

zdroj: cakovickypark.cz
zdroj: cakovickypark.cz

Byty v prodeji i ve výstavbě

Z první fáze stavby je v prodeji posledních 7 volných bytů (pět bytů v dispozici 3+kk a dva 4+kk). Ty jsou již připraveny k nastěhování.

V prodeji se již nachází i byty z druhé fáze výstavby. Zde můžete vybírat mezi všemi velikostmi bytu od 1+kk o 36 m², který zakoupíte za 1 640 000 Kč. Byt 2+kk s balkonem stojí zhruba 2 480 000 Kč. Zajímavou nabídkou je byt 3+kk s balkonem i předzahrádkou za 3 530 000 Kč. Mezi největší patří 4+kk s plochou 111 m² a třemi balkony za 5 560 000 Kč.

Related posts

2 Thoughts to “Představujeme projekt Čakovický park”

  1. Bara

    Byli jsme se tam podívat a vypadá to moc dobře

  2. Rover

    Místo k bydlení je to hezké, ale pozor – školka a škola je přeplněná, lékaři nepřijímají nové pacienty :-s

Comments are closed.