Nové byty v Dolních Počernicích nabízí společnost SekyraGroup a.s.

V Praze 9 Dolních Počernicích, konkrétně v lokalitě bývalé zahrádkářské kolonie V Čeňku vznikla nová soustava bytových domů v nízkoenergetickém standardu. Pro výběr lokality hovořilo jednoznačně její dostupnost, obslužnost, ale v tomto případě hlavně také klid a zeleň. Novostavby v Praze stále patří k vyhledávaným zejména u mladých lidí. Co mohou nabídnout navíc?

Dolní Počernice se nachází v městské části Praha 9

Dolní Počernice se nachází necelých 10 km vzdušnou čarou od centra Prahy. Díky své poloze na severovýchodě hlavního města a velmi dobré dostupnosti jak městskou hromadnou dopravou, tak autem, se řadí mezi nejvyhledávanější lokality v Praze.

Nové byty v Praze  v Dolních Počernicích jsou právě ve výstavbě

V obci je bezproblémové parkovaní, možnost využití nedalekého metra na Černém Mostě i vlaku Kolín – Masarykovo nádraží. V Dolních Počernicích je ale třeba i zrekonstruovaný bývalý mlýn s přilehlým parkem, který je vyhledávaným místem na procházky, rodinné pikniky nebo svatby. Velkou chloubou obce je zámecký park, který se stal přírodní památkou a jeho část je veřejnosti přístupná.

Byty se nachází v klidné oblasti u lesa

Nedaleko komplexu, realizovaného společností Sekyra Group a.s., se nachází několik rybníků, Hostavický park, dále pak známý Klánovický lesopark s kilometry cyklotras. V roce 2008 zde byla vybudována naučná stezka, která prochází Dolními Počernicemi, zámeckým parkem i přírodní rezervací V Pískovně.

Bytové domy v Horních Počernicích, zdroj: sekyragroup.cz

Pro bydlení na adrese V Čeňku nehovoří ale pouze občanská vybavenost, dostupnost a příjemná lokalita. Jde především o moderní nízkoenergetické bydlení, které je v dnešní době nejpreferovanější variantou výstavby. Stále více zájemců o nové bydlení si uvědomuje, že pořizovací cena není z pohledu finanční náročnosti tím jediným měřítkem. Zákazníci stále častěji pátrají po energetických parametrech svého budoucího bydlení.

Nízkoenergetické byty jsou stále žádanější

Bytové domy společnosti SekyraGroup a.s. patří mezi ty, u kterých bylo s energetickou nebo lépe řečeno finanční náročností budoucích let, počítáno. Jsou naprojektovány tak, aby se náklady na vytápění minimalizovaly. Budovy mají vnější pláště zatepleny izolací, okna mají šestikomorový rám a trojsklo. K energetické úspoře přispívá i tvar domů v podobě kvádru, kde jsou tepelné ztráty maximálně eliminovány. Řadí se tak mezi luxusní byty v Praze pro náročnější klientelu.

Velká prosklená okna, zdroj: sekyragroup.cz

Bytový komplex V Čeňku může nabídnout kvalitní bydlení v celkem 54 nových bytech situovaných do třech dvojic bytových domů. Domy mají tři nadzemní podlaží, garáže a dispozičně jsou řešeny jako 1+kk, 3+kk nebo 4+kk. Vzhledem ke kvalitě výstavby, lokalitě i atraktivnosti těchto novostaveb je cena více než příznivá, začíná na 1,4 mil. Kč.

Related posts

One Thought to “Nové byty v Dolních Počernicích nabízí společnost SekyraGroup a.s.”

  1. amy

    Moc krasne byty!

Comments are closed.