10% sleva na byty od společnosti FINEP

V dnešním článku se blíže podíváme na bytové projekty jednoho z nejznámějších českých developerů společnost FINEP. V Praze postavila od roku 1995 přes 6500 bytů a aktuálně jsou stovky dalších ve výstavbě. Blíže se podíváme na Prosek Park – Praha 9, Britská čtvrť – Praha 5, Stodůlky, Nad Přehradou – Praha 10, Hostivař a Harfa Park – Praha 9, Vysočany. Právě na tyto projekty je zcela mimořádně nabízena vánoční sleva 10%.

Prosek Park se nachází na Praze 9

Tento projekt je rozdělen do 4. etap. První etapa byla dokončena v roce 2009 a právě se doprodává několik posledních  bytů. 2 a 4 etapa je realizována v rámci družstevního vlastnictví, které opět stoupá v oblibě díky snazší dostupnosti bydlení. Budou dokončeny v následujících měsících. 3. etapa byla právě zahájena a plánuje se její dokončení na konec roku 2013. Celkem v této lokalitě je plánována téměř 400 nových bytů.

Tip: V této lokalitě si můžete prohlédnout vzorový byt  Prosek 2+kk

V blízkosti je park Přátelství, který zaujímá rozlohu 11 hektarů. Byl před 4 lety rekonstruován a nabízí tak ideální zázemí pro procházky s dětmi či sportování. Tato oblast nabízí výbornou dopravní dostupnost díky blízké stanici metra Střížkov (linka C, otevřena 2008).

Prosek Park se nachází na Praze 9, zdroj: finep.cz

Britská čtvrť v Praze 5 – Stodůlky

Tento bytový projekt se nachází přímo na stanici metra Stodůlky (linka B). Vzdušnou čarou necelý kilometr se nachází nákupní centrum Zličín s mnoha obchody, kinem a také obchodním domem IKEA.

Tip: V této lokalitě si můžete prohlédnout vzorový byt Stodůlky 3+kk

Projekt je rozdělen na 5 části. Z toho 3 jsou již dokončeny, právě probíhá dokončení 4. etapy. Celkově se zde bude nacházet přes 500 nových bytů.

Britská čtvrť v Praze 5 – Stodůlky, zdroj: finep.cz

Byty jsou nadstandardně vybaveny včetně bezbariérového vstupu, takže jsou ideální i pro osoby zdravotně postižené nebo starší lidi. Součástí jsou podzemní garáže, které byly pro zvýšení bezpečnosti vybaveny kamerami. V této nové čtvrti byl vybudován i park, který nabízí ideální prostředí pro venčení psů nebo sportování.

Byty Nad Přehradou v Praze 10 Hostivaři

Tento bytový projekt reflektuje nejnovější trendy bydlení, kdy kombinuje výškové budovy s nízkou zástavbou. V první etapě výstavby vznikl jeden výškový bytový dům s přilehlými nízkými mezonetovými byty. Nedávno byl objekt zkolaudován a nyní máte jedinečnou příležitost byty v Hostivaři projít a vybrat si ten nejlepší.

Byty Nad Přehradou v Praze 10 Hostivaři, zdroj: finep.cz

Nachází se přímo na hranici přírodního parku Hostivař-Záběhlice. Ten má rozlohu 423 hektarů a rozprostírá se podél toku Botiče. Je protkán mnoha stezkami, takže je ideální pro aktivní rodiny.

Harfa Park – Praha 9, Vysočany

Bytový projekt Harfa Park se nachází uprostřed zcela nové čtvrti ve velkém rozvojovém území Prahy 9 – Nové Vysočany. Společnost FINEP zde již postavila téměř 2 000 bytů. Tato část Prahy tak patří mezi nejvíce se rozvíjející části a byty Vysočany patří k nejprodávanějším. Můžete tedy takový byt koupit i jako výhodnou investici.

Dopravní dostupnost je zajišťují tramvajové linky 3 a 52 ze zastávky Podkovářská. V blízkosti se nachází metro stanice Vysočanská (linka B). Můžete také využít nově zrekonstruované vlakové nádraží Praha Libeň.

Harfa Park – Praha 9, Vysočany, zdroj: finep.cz

V příštím roce se o 1% zvedá sazba DPH na nové byty, což je o důvod více využít vánoční slevu 10%. Tato slevová akce trvá v období od 1.11.2012 do 31.12.2012 a je limitována vyprodáním zásob.

Related posts

One Thought to “10% sleva na byty od společnosti FINEP”

  1. petra007

    Ta sleva je rozhodne zajimava, neni v tom ale zadne ALE? Pripadne mi to dost

Comments are closed.