Realitní kancelář Praha 6 poskytuje komplexní služby

Jestliže vás čeká prodej bytu nebo domu, určitě už zvažujete všechny možnosti, které se vám nabízejí. Můžete se pokusit byt nabídnou k prodeji prostřednictvím inzerátu, a nebo využít služeb některé z realitních kanceláří. Pokud se nemovitost nachází v Praze 6, pak určitě za úvahu stojí spolupráce s profesionály, kteří se na realitním trhu pohybují jako ryba ve vodě a podrobně znají prostředí právě této městské části Prahy.

Realitka pomůže se stanovení ceny i nafocením nemovitosti

Realitní kancelář Praha 6 je specialistou na prodej bytů a domů v Břevnově, Suchdolu či Dejvicích, Střešovic, Liboci, Ruzyně, Veleslavína či Vokovic. Katastrální území městské části Prahy 6 má dopodrobna zmapované a umí případným zájemcům o prodej nemovitost pomoci při stanovení reálné tržní ceny jejich bytu či domu. Prodej bytu Praha 6 může být ve spolupráci s realitní kanceláři snadnější, protože realitka pomůže i s profesionálním nafocením nemovitosti nebo vytvoří videoprezentaci i 3D půdorys.

Kvalitní služby, který přivítá prodejce i kupec nemovitosti

Prodejce bytů Praha 6 jistě přivítá, že realitní kancelář zajistí efektivní prohlídky všem, kdo o ně projeví zájem. Protože prodej nemovitostí je denním chlebem realitní kanceláře, má dostatek zkušeností i pro komunikace s úřady či s odhadcem ceny, dovede být nápomocná při přípravě daňového přiznání, zajištění právního servisu nebo energetického štítku. 

Pomáhá také při vyřizování kotlíkové dotace, která umí pořizovací cenu nemovitosti podstatně snížit. Když někdo potřebuje realitní odhad tržní ceny domů Praha 6 pro potřeby dědického řízení, může se obrátit na realitní kancelář, která to zajistí. Tímto se vše velmi zjednoduší, protože odpadá nutná důkladná znalost zákonů, jež s realitním trhem souvisejí. Makléřky ze Šestky jsou připravené nabídnout svoje zkušenosti každému, kdo s prodejem nebo nákupem nemovitostí Praha 6 potřebuje poradit.

Related posts