Realitní mágové od PSN

Dostupnost lukrativních oblastí a rezidencí v Praze vám zajistí projekty vedené Pražskou správou nemovitostí. Ať už toužíte po vlastním bydlení nebo hledáte pronájem bytu či kanceláře, PSN vám nabídnou tu pravou adresu. Za 26 let získali mnoho zkušeností a referencí. Historické budovy rekonstruují s citem. Tvoří tak nejen nové domovy, ale i hezčí Prahu.

PSN změní vaši představu o pořizování nového bydlení. Při kontaktu s jejich profesionálním týmem se bohaté zkušenosti mění v jasnou cestu k vašemu lepšímu bydlení. PSN disponuje unikátní nabídkou nemovitostí v atraktivních pražských lokalitách. Máte představu o tom, jaká by měla být finální podoba zrekonstruované starší nemovitosti, nebo se vám líbí některé z unikátních architektonických děl, které jsou už připravené rovnou k obývání? V PSN prodají více než 300 bytů ročně, najdou i ten podle vašich představ.

Činy mluví jasně

Realizovaný prodej bytů v Praze společností PSN, pozvedává úroveň realitního trhu. Jak? Jednoduše. Jako přímý majitel všech nabízených nemovitostí hraje se svými klienty čistou a férovou hru. Neexistují žádné skryté poplatky nebo nepřiměřené provize. Navíc jsou plně informováni o stavu nemovitosti, rekonstrukce probíhá pod jejich dohledem, takže zodpoví všechny vaše otázky. Popřípadě rádi pomůžou s budoucí přestavbou.

Po celé Praze jsou k vidění domy, které si vzali „do parády“. Inspiraci hledejte třeba v Dejvicích nebo Vršovicích. Okouzlující a dech beroucí jsou rezidence U sv. Václava nebo U Jezerky. Osobně si myslím, že jednou z vrcholných prací je právě realizovaný projekt Trojský kvartet, kde zcela přirozeně splývají výhody bydlení v rodinném domě s městským komfortem. Výhled na Prahu z vlastní zelené terasy, je skutečnou pastvou pro oči.

Když kancelář, tak v Tančícím domě

Kromě rekonstrukce a prodeje se společnost PSN zabývá i pronájmem kanceláří. Umístění kanceláře je velmi důležité, dáváte tím najevo svým budoucím zákazníkům, kdo jste a kam míříte. Je to právě genius loci takových míst, jako je Tančící dům, který vaší firmě pomůže na cestě k prosperitě. Pronájem kanceláří v Praze nebyl nikdy snazší.

Related posts