Hezký domov v centru metropole

I vy si můžete dovolit bydlení svých snů v centru Prahy v domě z 19. století v Řehořově ulici. Ptáte se, jak je to možné? Díky jedinečnému konceptu CREAM Home, který zajišťuje celkovou rekonstrukci krásných historických budov v atraktivních lokalitách velkých měst. Byty Řehořova se pyšní nejen světlou výškou více než 3 m a novými špaletovými izolačními okny, která šetří Vaši peněženku při vytápění, ale prošly stejně jako celý dům kompletní rekonstrukcí včetně nových dřevěných podlah, obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů.

byty Řehořova

Na chvíli i na dlouho s veškerým pohodlím

Hledáte pronájem na 3 měsíce nebo na 2 roky? V Řehořově ulici si můžete vybrat bydlení jak k dlouhodobému tak i krátkodobému pronájmu za rozumné ceny v centru metropole. Pokud nechcete mít starosti s vybavením bytu od výběru nábytku, koordinace montáže, po nákup doplňků a drobného vybavení a závěrečný úklid, tak právě pro Vás je připravena speciální služba Vybavení bytu na klíč ve variantách PREMIUM  a STANDARD. Bylo myšleno opravdu na všechno: od úložných prostor přes pohovku a jídelní stůl po stylové doplňky a vybavení kuchyně s nádobím a příbory. Stačí si jen donést své osobní věci a můžete se pohodlně zabydlet!

Bydlení podle Vašich představ

Pokud stále váháte, domluvte si prohlídku nového vzorového bytu, který je zařízen modelovým vybavením PREMIUM. Na vlastní oči se přesvědčíte, že rekonstrukce domu je provedena profesionálně a moderně. Zamilujete se nejen do bytu a do domu, ale i do jeho okolí. V jeho blízkosti jsou parky, kulturní zařízení, restaurace a školy. Zkrátka a dobře v okolí budete mít spoustu možností jak trávit svůj volný čas.

pronájem bytů Praha Žižkov

Pracujte přes chodbu

Řehořova 4 je lukrativní adresa i pro vaše podnikání. Kanceláře vybudované v posledním patře domů jsou zrekonstruované pro potřeby individuálního i týmového ducha firmy. Genius loci celého místa dodává vaší kanceláři prestiž i uvolněnou přátelskou atmosféru.

kancelar

Za celým projektem stojí developerská skupina CREAM, která se zaměřuje na nadstandardní služby v oblasti nemovitostí a v současné době spravuje více než 100 nemovitostí v České republice.

Pokud Vás pronájem bytů Praha Žižkov zaujal, přečtěte si bližší informace na www.byty-rehorova.cz.

Related posts