Že není Praha nafukovací

V Praze bydlí více než 1,2 milionů lidí. Podle statistických údajů obývají zhruba 600 tisíc bytových jednotek, z nichž více než 85% spadá do fondu bytů. Od roku 2003 počet stavebních povolení na výstavbu soustavně klesá, novostaveb je jako šafránu, možná i proto, že Praha není nafukovací.

Prodej bytů na Žižkově

Život ve fungl novém bytě se nenaskytne každému. Rezidenční bydlení v moderních čtvrtích ale tuto možnost nabízí a není určeno jen pro „vrchních deset tisíc“. Finančně na něj dosáhne každý, kdo je solventní a provozuje odpovědné hospodaření. Pak již stačí jen dostatek štěstí a dozvědět se o prodeji jednotky v bytovém komplexu včas. 

Byty jdou na dračku

Nové byty na Praze 3 jsou žádané pro svou polohu a kreativní architektonické řešení. Skrze svůj osobitý ráz v pěti výškových budovách, jejichž řešení nabízí dostatek soukromí pro každou bytovou jednotku zvlášť, jsou vyhledávané nejen mezi mladými, ale i věkem pokročilými. Komplex nabídne 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor. Nový domov zde najde v průměru tisícovka nových Žižkovanů.

Nové byty na Praze 3

Výstavba ve finiši

Dokončení stavby resortu se předpokládá na rok 2021, přičemž více než polovina všechny bytů bude dispozičně k nastěhování na sklonku roku 2020. Bydlení na Vackově, jak je projekt nazýván, vzešlo z pera studia MS Architekti. Profesionálové od rýsovacích prken vsadili ve svých návrzích na vzdušnost a dostatek denního světla.

Žižkovský genius loci

Potenciálním kupcům jsou k dispozici byty o velikosti 1+kk až 5+kk. O jejich výbavě a ceně lze získat konkrétní představu on-line formou na stránkách developera. Prodej bytů na Žižkově jde ruku v ruce s geniem loci, jehož nelze charakterizovat jinak, než jako souhru klidu a živoucího velkoměsta.

Bydlení na Vackově

Lokalitu v následujících letech čekají velké změny. Na místě dosavadního nákladového nádraží vznikne nová obchodní čtvrť a městské centrum plné občanské vybavenosti. Z druhé strany přiléhají byty na Vackově parku Židovské pece, jenž je vyhledávaným místem pro jogging, in-line bruslení nebo hraní s dětmi.

Related posts