Nejvíce realizované rekonstrukce

Lidé chystají rekonstrukce z nejrůznějších důvodů, například se jim přestane líbit funkčnost a vzhled stavby. Jednoho dne dojde k popraskání dlaždic, k poškození podlah, stropů, rozvodů. Nad něčím člověk mávne rukou, že to počká, jiné problémy přichází na řadu okamžitě. Nejčastěji se modernizují hlavně kuchyně a koupelny, kde lidé tráví hodně času.

Kompletní rekonstrukce bytu

Starší byty a domy se musí kompletně zrekonstruovat, aby vyhovovaly nárokům moderní domy. Rekonstrukce se dočkají i v případech, kdy je dosavadní majitel hodlá prodat za vyšší cenu. Dostatek peněz znamená, že vše zadáte odborné firmě. Chybějící peníze vás donutí plánovat. Nejprve se věnujte úpravám stěn, rozvodům elektřiny, vody, plynu, topení a odpadů. Dále se vrhněte na podlahy, vyměňte zárubně a obstarejte kvalitní dveře. Poté proveďte proměnu toalety a koupelny.

Vyměněná okna vás nadchnou svými přednostmi

Okna a dveře se řadí k nejpoužívanějším částem staveb. Stará okna umí opravdu hodně potrápit, protože jimi neustále profukuje, uniká teplo ven a zvýšená vlhkost celkově ničí interiér. Včasná výměna vám přinese výhody, k tomu se vám prvotní investice brzy vrátí. Klasická dřevěná okna nikdy neomrzí a stále se vyhledávají pro svůj vzhled a vlastnosti. Zaměřte se na kvalitní provedení, dobrou konstrukci profilu s ochrannými izolovanými a provětrávanými okapnicemi. Nikdo nebude zklamaný, když zvolí plastová okna s nadčasovým vzhledem. K dispozici je několik barevných variant, navíc vás potěší dobrý poměr výkonu a ceny. Své příznivce ohromují především výbornou zvukovou a tepelnou izolací. Během chvilky zapomenete na dřívější problémy s hlukem z ulice či způsobeným silným deštěm. Nevyžadují žádnou speciální péči vzhledem k povrchové úpravě. Eurookna z českého dřeva se mořila i v uzavřených spojích. Vynikají silnou izolací, dlouhou životností a jednoduchým ovládáním s moderním kováním.

Domovní dveře podle vašich představ

Kolikrát projde vaše rodina hlavními dveřmi? Ano, nespočetněkrát. Nedivte se, že se jednou opotřebují. Dobrou zprávou je, že v dnešní době vám vyrobí takové modely, které přesně odpovídají vašim představám. Nápadité designy vám doslova vyrazí dech svým zpracováním, ale klaďte důraz hlavně na bezpečí, izolaci a komfort. V českých dílnách dokonale spojují moderní technologie s řemeslným umem. Díky znalostem v oboru vznikají nejrůznější druhy balkonových, posuvných, vstupních či terasových dveří.

 Není nad odborné rady. Vyzkoušejte se spojit se zkušenými pracovníky firmy JIS, kde vám doporučí nejvhodnější řešení týkající se nových oken a dveří. Výrobu odstartovali již v roce 1991, tudíž od té doby zpracovali již ohromné množství zakázek, které přichází prakticky neustále. Díky jejich zkušenostem se obratem dozvíte vše nezbytné pro stavební úpravy.

Related posts