Robotické vysavače zvládnou luxování za vás

Domácí práce patří k nutným činnostem, které si člověk snaží co nejvíce zjednodušit. Prádlo vypere pračka, nádobí umývá myčka a s luxováním pomůže robotický vysavač. Málokdo má tolik času nazbyt, aby mohl tyto práce vykonávat jen za pomoci své vlastní síly. Tyto elektrospotřebiče jsou proto vítanými domácími pomocníky.

Vysavač s mobilní aplikací

Značka Xiaomi se nespecializuje pouze na výrobu chytrých telefonů. Pustila se také do produkce kvalitních robotických vysavačů, jež usnadňují lidem jejich život. Vysávat je třeba pravidelně, aby domácnost byla čistá a prostá prachu. Dnes už tento typ vysavačů zvládne vedle luxování koberců či podlahy také mokré čištění.

Takovým je i Xiaomi Roborock Sweep One s50, který nabízí hned několik uklízecích režimů, s nimiž bude za chvíli byt jako klícka. Jeho výkonný motor se vyznačuje tichým chodem. Pro vysavač není problém zvládnout vysát ani koberec s vyšším vlasem. Poradí si také s prostory okolo stěn, které bývají hůře přístupné. Astmatici i alergici určitě ocení kompletně omyvatelný HEPA filtr, který zachytí i velmi drobné částečky prachu.

Xiaomi Roborock Sweep One s55 je možné ovládat prostřednictvím mobilní aplikace Mi Home. Kdo je hračička, tak si s vysavačem opravdu vyhraje. V telefonu lze zároveň vidět i on-line průběh vysávání. Vysavač informuje o všech svých aktivitách, takže majitel má dokonalý přehled o tom, co právě jeho domácí pomocník dělá.

Jaký je rozdíl mezi robotickým vysavačem a robotickým mopem?

Podle typu podlahy je obvykle nutné přizpůsobit také způsob úklidu. Zatímco koberce se vysávají, hladké plochy jako lino, plovoucí podlaha nebo kachličky je třeba vytírat mokrým hadrem. Takto podobně fungují i robotičtí pomocníci v domácnosti. Zatímco robotický vysavač luxuje koberce, robotický mop naproti tomu stírá hladké plochy. Ideální kombinací je mít doma oba, nebo si vybrat robotický vysavač s funkcí mopu.

Related posts