Máte v Praze nevyužitý byt? Začněte ho krátkodobě pronajímat!

Vlastnictví nemovitosti může být zlatým dolem, ale musíte vědět, jak ji efektivně využívat. V případě klasického dlouhodobého pronájmu budete řešit mnohé problémy a vzhledem k tvrdé konkurenci pravděpodobně příliš nevyděláte. O něčem jiném však může být pronájem krátkodobého charakteru – například přes populární službu Airbnb. Spoustu peněz bez práce však nečekejte. Zajímavý příjem získáte pouze za předpokladu, že nepodceníte následující zásady.

Příjemné prostředí

Krátkodobý pronájem bytu v Praze zahraničním turistům vás může slušně živit, ale musíte jim nabídnout více než ostatní. Jedním z předpokladů maximálního výnosu je příjemné prostředí, ze kterého budou hosté odcházet s úsměvem. Pokud je vaše nemovitost nezajímavá a neútulná, jen těžko seženete pravidelné nájemníky.

ceny správy krátkodobého pronájmu

Absolutní čistota

Perfektní úklid jde ruku v ruce s bodem výše. Nepořádek může pohřbít jinak velmi příjemnou atmosféru stylového bytu, a proto byste měli zajistit profesionální úklid po každé návštěvě.

Stoprocentní funkčnost

Vrátili byste se tam, kde celou noc kapal kohoutek, blikaly žárovky, nešly zamknout dveře, a navrch hřála jen polovina radiátorů? Přijměte fakt, že váš byt musíte udržet v absolutně funkčním stavu, jinak si uděláte ostudu a hosté na vás zanevřou. Pravděpodobnost opakovaného využití pronájmu bude rovna nule.

Udělejte to jinak, využívejte profesionální správu

Líbilo by se vám zvýšení výnosu o 20 – 50 %, aniž byste museli hnout prstem? Spoustu peněz navíc vám může přinést správa krátkodobého pronájmu v Praze pod taktovkou specialistů z Let Me Inn.

pronájem krátkodobého charakteru

Odborníci se postarají o vše od nafocení bytu přes hledání nájemníků (kromě Airbnb využívají také další servery) až po komplexní úklid a údržbu. Podrobnější informace a ceny správy krátkodobého pronájmu najdete na letmeinn.cz.

Related posts