Venkovní sauny

Rádi byste si doma vytvořili vlastní saunu? Nemáte dostatek místa v domě? Zaujaly vás venkovní sauny?

Venkovní saunyVenkovní sauny společnosti Saunaproject jsou ideální řešením soukromé sauny na dvorek i zahradu. Přinášejí romantický a nevšední zážitek ze saunování a možnost saunovat se kdykoliv během dne i noci. Pobyt ve venkovní sauně vám zlepší zdraví, prokrví organismus a zbaví vás stresu. Naše sauny vyrábíme pouze z kvalitního dřeva, které ručně zpracováváme a celou saunu vám vyrobíme u nás v České republice.

Návrat ke kořenům

Venkovní sauny jsou klasickým způsobem relaxace a upevňování zdraví našich předků. Jejich historie sahá až několik tisíciletí do minulosti. Různé formy lázně tepla využívaly mnohé národy včetně Eskymáků, sibiřských domorodců nebo severoamerických indiánů. Venkovní saunování tak není jen moderním trendem přicházejícím ze Skandinávie, především z Finska, ale spojením s pradávnou tradicí, mimojiné i slovanských národů. Venkovní sauna se tak může stát romantickým zákoutím ve vaší zahradě, zajímavým doplňkem okrasného jezírka nebo místem přirozené relaxace a klidu, kde se vám dostane odpočinku a osvěžení a regenerace těla i mysli od každodenního stresu.

Kvalitní i estetické

Venkovní sauny značky Saunaproject navrhujeme vždy s maximálním ohledem na okolní prostředí tak, aby byly nejen dokonale funkční, ale aby také perfektně zapadly do krajiny a co nejlépe doplnily její scenérii. Taková sauna se pak může stát zásadním architektonickým prvkem ve vaší zahradě a vysoce esteticky doplňovat prostředí vašeho pozemku. Kromě vzhledu samozřejmě dbáme také na 100% kvalitu provedení a maximální odolnost a dlouhou životnost. U všech takových projektů používáme zesílenou konstrukci a izolaci a zvenku stavbu opatříme speciálním odolným nátěrem tak, aby co nejlépe odolala všem přírodním živlům.

Špičkové dřevo i servis

Interiér venkovní sauny vyrábíme pouze z ručně zpracovávaného dřeva. Jaké dřeviny máte na výběr? Velmi oblíbený je především cedr se svou aromatickou vůní, který používáme u exkluzivní sauny Lavoisier. Dále používáme materiály jako je kanadská borovice Hemlock, olše, osika nebo skandinávský smrk. Tyto dřeviny můžeme také zajímavě kombinovat a doplnit dalšími saunovými doplňky. Vytvoříme tak zcela originální interiér i exteriér, opravdovou oázu klidu, žádný tovární produkt nevábného vzhledu. K tomu získáte náš spolehlivý zákaznický servis pro případnou poruchu nebo nefunkčnost.

Zdravotní důvody

Jaké jsou zdravotní důvody pro pořízení sauny? Pravidelné saunování ve venkovní sauně vám nastartuje proces uvolňování toxinů z těla. Dále se vám začne zlepšovat termoregulace organismu a lépe se vám prokrví končetiny, orgány i kůže. V mozku se při pobytu v sauně začínají uvolňovat více endorfiny – tzv. hormony štěstí, což sebou nese zvýšený pocit štěstí, uvolnění od stresu, lepší náladu, zlepšení příznaků deprese a také tlumení bolesti.

Zaujaly vás možnosti venkovní sauny? Chcete vědět víc? Obraťte se na nás a ptejte se na cokoliv. Rádi vám poradíme a vypracujeme cenovou kalkulaci zdarma.

Related posts