Nábytek Forliving – nábytek pro život

Proměňte svůj domov v útulnou oázu, kde se prolínají vaše oblíbené barvy, praktický nábytek i vkusné dekorace. Harmonii vytvoříte pouze tak, když budete pracovat s pozitivními barvami a interiér bude přesně odpovídat vaší představě o dokonalém bydlení. Přitom to vůbec nemusí znamenat obrovské investice a nákupy drahých doplňků. Snadno si vystačíte s chytrým nábytkem, který je doslova určen pro život a jsou tomu přizpůsobeny jeho funkce, vybavení a design.

konferenční stolkyKonferenční stolek? Nestárnoucí klasika

Nábytek Forliving vám nabízí zajímavý nábytek za parádní ceny. Například konferenční stolek do obýváku pořídíte za pár stovek a můžete mít jistotu, že se nestane pouze místem pro odkládání věcí, naopak bude plnit funkci designového prvku, který upoutá na první dojem. Žádaný konferenční stolek dub sonoma je k dostání ve světlém i tmavém provedení. V kombinaci se sklem či bílými detaily vypadá velmi elegantně, moderně a zaručeně nadčasově. Praktická odkládací police nabízí prostor pro vaše časopisy, noviny, drobnosti, hygienické potřeby i ovladače. Díky tomu jsou konferenční stolky stále tak oblíbené, protože jsou místem, kde perfektně vyniknou čerstvé květiny, kam si hosté mohou odložit svůj šálek kávy a kam velmi rádi položíte rozečtenou knihu. Proto takový šikovný stolek patří nejen ke každému křeslu, ale i sedačce a menší varianty lze též využívat místo nočního stolku.

V jednoduchosti je krása aneb stolky mají zelenou

Vaše sedací souprava se neobejde bez parťáka v podobě konferenčního stolku. Záleží pouze na vás, zda bude stolek dřevěný, kulatý, na kolečkách či snad ratanový, kovový a barevný. Ke konferenčnímu stolu lze jednoduše sladit také televizní stolek či obývací stěnu a vytvořit tak harmonické souznění barev a materiálů. Například nestárnoucí podoba dřeva nikdy neomrzí, stejně jako atypicky řešené kousky nábytku, které celý pokoj výrazně oživí.

Related posts