Roubenky z červeného cedru

Vůně domova se nikdy nezapomíná. Můžete ji doladit umělým nebo přírodním aroma. Živé květiny mají vždy své neodolatelné kouzlo, zrovna tak se to týká dřeva, které náleží dlouhou dobu mezi favoritní stavební materiály.

moderní roubenky

Cesta k ideálnímu domovu

Dřívější stavby nesplňovaly požadavky na současný způsob života, ale to se dá celkem jednoduše změnit. Při přestavbách se doporučuje obrátit na odborníky, kteří se vyznají nejen v samotné stavbě, nejlepších technologiích, ale i v momentálně platných normách. Můžete dodat i základní náčrt o vašich představách. Pro stavbu moderní roubenky je k dispozici 3D vizualizace pro lepší představu skutečného výsledku. V tomto stádiu lze dělat i menší změny. Po dokončení projde plán schvalovacím procesem a pak nastane doba pro zručnou tesařskou práci. Moderní roubené domy se montují velmi snadno s pomocí nejmodernějších pomůcek a nástrojů. Klade se důraz na přesné zpracování, jinak by do sebe díly nezapadaly. Vybírají se pouze certifikované materiály, po dobrém ohoblování a sušení. Jistě vás bude zajímat, že hrubá stavba zabere okolo čtyř až pěti dní. Zhotoveným dílům totiž nechybí čísla, díky nimž jde o stavebnici, která se spojí sendvičovým nebo klasickým systémem.

Neodolatelný červený cedr

Současný trh nabízí velký výběr kvalitního dřeva. K momentálně nejoblíbenějším náleží červený cedr, který se velmi snadno zpracovává. Často se používá na palubky do interiéru i exteriéru, na fasády, vnitřní obklady, ale rovněž na ploty, pergoly, střešní šindele a altány. Zaujme především nezaměnitelnou strukturou a vůní. Jde o velmi lehký materiál, avšak zachovává si trvanlivost podobnou dubu letnímu. Červený cedr se pyšní i vyšší požární odolností. I když nepoužijete impregnaci a ochranné nátěry, trvanlivost nebude ohrožena. Dobře odolává houbám, plísním, hmyzu a proměnlivým povětrnostním podmínkám.

Related posts