I kontrolovaná voda z kohoutku může obsahovat škodliviny. Ty snadno odstraníte pomocí vodního filtru

Voda z kohoutku je v domácnostech často využívána k přípravě nápojů a pokrmů, ale také k mytí ovoce a zeleniny. Málokdo si ale uvědomuje, že i vodárnami pravidelně kontrolovaná z kohoutku může obsahovat nežádoucí látky, jako jsou pesticidy, hnojiva, chlór a další, které se v dlouhodobějším horizontu mohou negativně podepsat na našem zdraví. Právě z tohoto důvodu doporučujeme vodu upravit pomocí vodovodního filtru.

Každý člověk by měl denně vypít cca 2-3 litry vody. Lidské tělo je ze 70 % tvořeno vodou, a proto je pro nás tak důležitá. Vzhledem k tomu, že vodu potřebujeme ke svému životu každý den, její kvalitu bychom neměli brát na lehkou váhu. Kohoutková voda může obsahovat ropné látky, stopy chemikálií, stopy organických sloučenin chloru a další látky, které pro naše tělo nejsou ideální, protože mohou mít toxické nebo karcinogenní účinky. Se všemi těmito látkami si naštěstí poradí filtry na vodu.

Filtry na vodu

Filtry na vodu jsou oblíbené zejména pro svou mimořádnou účinnost – je to díky velkému objemu absorpčních hmot. Vodovodní filtry – https://pristrojeprozdravi.cz/filtrace jsou zpravidla umisťovány na kuchyňskou linku nebo pod ni, kde se snadno skryjí a při práci v kuchyni nijak nepřekáží. Voda upravená pomocí vodovodního filtru je chutná a svěží a zároveň neztrácí důležité minerální látky.

Filtrační konvice

Oblíbenou alternativou k úpravě domácí kohoutkové vody jsou filtrační konvice. I ty z vody odstraní většinu nežádoucích látek, jako jsou pesticidy, pevné částice (písek, kal), chlor a další.

Přístroje pro zdraví

Chcete i vy udělat něco pro své zdraví a pořídit si vodovodní filtr, filtrační konvici nebo jiný kvalitní produkt, který vám pomůže k přípravě zdravějších pokrmů a nápojů? Kvalitní prověřené filtry, některé přímo šité na vodu na území České republiky, najdete v e-shopu Přístroje pro zdraví.

Více informací na webu: pristrojeprozdravi.cz

Related posts