Projekt Butovická 20 vrcholí

Hlavní město je velmi vyhledávaným a lukrativním místem pro život. Svůj domov zde hledají rodiny s dětmi, nároční podnikatelé i páry, pro něž je důležité užít si bydlení a stáří v klidném prostředí. Praha je navíc tak rozmanitá a nabízí neuvěřitelnou škálu kulturních i sportovních aktivit, nevyjímaje nové pracovní příležitosti a špičkové vzdělávací instituty. Jenže řada bytů je cenově i lokalitou nedostupná. Tomu, kdo by rád našel svůj domov ve výjimečném bytu s vesnickou atmosférou, přímo u Prokopského údolí a zároveň v blízkosti metra Jinonice, se nabízí projekt Butovická 20.

Luxusní bydlení v Praze Butovicích

Nové byty – Butovice se nachází na velmi klidném místě a zároveň strategicky umístěné v blízkosti občanské vybavenosti a přírody. Zajímavě řešená architektonická stavba je doplněna nádechem venkova. Výstavba byla zahájena v osmém měsíci roku 2018 a dnes nabízí poslední volné byty k prodeji. K bytům náleží balkon či terasa s překrásným výhledem do okolní krajiny. Ostatně prohlédněte si sami, jak vypadají nové byty Butovice – https://www.fineobydleni.cz/projekty/butovicka-20/cenik/ a prostudujte technické standardy stavby B 20. Nové rezidenční bydlení osloví každého, kdo touží po klidném a pohodlném domově v souladu s přírodou a zároveň kousek od centra veškerého společenského dění.

Pěšky k lékaři i do školy

Developerský projekt je symbolem luxusního bydlení v Praze, kde najdou klid starší páry i rodiny s dětmi a komfortní zázemí ocení i nároční byznysmeni. Aby si stavba zachovala ráz venkova, využívá dřevěných prvků a dalších přírodních materiálů. Byty jsou slunné, prostorné a řešené tak, aby maximálně vyhovovaly novým majitelům. Vynikající umístění stavby dokazuje i pěší dostupnost do okolních škol a sportovišť. Příjemná procházka vás zavede až do nákupního centra Galerie Butovice, k lékaři či na autobus. Za pár minut se pěšky dostanete rovněž k zastávce metra anebo na fotbalové hřiště.

Related posts