Mějte volné ruce při venčení vašeho pejska

Pokud chcete sobě i svému psímu miláčkovi dopřát při venčení co největší svobodu, ale přesto chcete mít vše pod kontrolou, jsou pro vás handsfree vodítka jako dělaná. Že jste o nich ještě neslyšeli? Je na čase to napravit.

vodítka pro psy

Handsfree vodítka – revoluce ve venčení pejsků

Klasická vodítka pro psy zná každý. Pejska k nim jednoduše připnete a můžete ho venčit bez obav z toho, že by se vám zaběhl. Tato vodítka se vyrábějí v nejrůznějších délkách, barevných provedeních i tvarech a snadno se z nich mohou stát také designové doplňky. Najdou se však i nevýhody. Mezi hlavní z nich patří nutnost stále držet konec vodítka a zabránit tak pejskovi v útěku. Pokud pejsek navíc vyvine nečekanou sílu ve chvíli, kdy to nejméně čekáte, může se vám snadno vytrhnout. Jestli se svým pejskem rádi sportujete či při venčení telefonujete, čtete si nebo provozujete některé další činnosti, může pro vás být vodítko v ruce značnou přítěží. Z tohoto důvodu bylo vyvinuto jedinečné vodítko, které zanechá vaše ruce volné, aniž byste museli nechat psa volně pobíhat.

Jak Handsfree vodítka fungují?

Hansfree vodítka fungují úplně stejně jako klasická vodítka, jen s tím rozdílem, že si je připnete na zápěstí a vaše ruce tak zůstanou volné. Vodítka se navíc pyšní designovým vzhledem a stanou se ozdobou každého dámského i pánského zápěstí. Tato vodítka jsou vybavena samonavíjecím mechanismem, který poskytne vašemu pejskovi tolik prostoru, kolik právě potřebuje.

Lishinu vodítka – kvalita a dokonalost

Handsfree vodítka Lishinu jsou tím nejlepším, co současný trh se psími vodítky nabízí. Pyšní se originálním, moderním vzhledem a zakoupit je můžete v různých barevných provedeních. Kromě barvy můžete vaše nové vodítko vybírat také podle váhy vašeho psa. K dispozici jsou tři varianty. První je určená pro kočky a pejsky do 8 kg, druhou variantu ocení majitelé středních psů do 30 kg a ta třetí je určena pro velké a silné psy se sklony k tahání. Venčení se tak stane ještě větší zábavou pro vás i vašeho pejska. Pokud vás tato vodítka zaujala a rádi byste se dozvěděli více nejen o nich, ale také o dalších věcech týkajících se vašich čtyřnohých mazlíčků, můžete navštívit web infopes.cz, který vám přináší nejrůznější cenné informace o psech.

Related posts