Mycí stroje zvládnou hravě i větší podlahové plochy

Už zase řešíte špínu na podlaze? Nezáleží na ročním období, kratší prudký liják úplně stačí ke zničení vašeho dosavadního úsilí. Vždyť klientům sotva zakážete vstoupit do prostorů hojně navštěvované prodejny, když venku zavládne nepříznivé počasí.

Pomocníci na snadné mytí

Menší podlahové prostory jdou jednoduše vyřešit mokrým mopem. Několik pohybů sem a tam lze obstarat klidně i několikrát za otvírací dobu. Problém nastává u větších prodejen, hal, čekáren, kanceláří, jednacích místností, společenských sálů a podobných rozlehlejších interiérů. Včasný a perfektní úklid znamená zaměstnat více pracovníků nebo najmutí úklidové firmy, což sebou nese požadavky na vyšší finanční vydání. Další řešení naleznete v podobě speciálních podlahových mycích strojů.

Spolehlivá moderní technika

Člověk našel během stovky let mnoho zajímavých vylepšení k provádění práce snadnějšími a především rychlejšími způsoby. Nejmodernější technika umí splnit i nejodvážnější představy o rychlém a dokonalém uklízení. Zkuste podlahové mycí stroje od Unikont a budete vědět, že profesionálové si právem pochvalují kvalitní produkty od předního světového výrobce mycí techniky. K přednostem patří robustní provedení s dokonalou konstrukcí, kdy není nutné věnovat mnoho času údržbě. Sami si vyberete typy se sedící obsluhou, anebo ručně vedené automaty.  

Zajistíte perfektní servis hlavně v umývání tvrdých povrchů o větší, ale i menší velikosti.

Jednoduše si zvolíte dobře ovladatelného pomocníka vybaveného vystupující hlavou kartáčů, aby nenastal žádný problém během čištění nedaleko nábytku a regálů. Strukturované podlahy optimálně vyčistíte díky dvojitým válcům. Přístroje přemístíte podle potřeby pomocí válečků, nepůjde tedy o žádnou namáhavou manipulaci. Jedno nabití automatického modelu vydrží na několik desítek minut práce.

Related posts