S námi jsou starosti s audiovizuální technikou minulostí

Naše společnost C-Servis nabízí komplexní servis ve sféře audiovizuální techniky (někdy též AV techniky). Mezi naše služby patří nejenom údržba a opravy AV techniky, ale také prodej nebo pronájem. Zajistíme realizaci všech vašich projektů, které vyžadují moderní AV techniku, ať už pro váš dům, hotel, restauraci, firmu nebo školu. Dotáhneme rozdělanou práci od někoho jiného k vaší spokojenosti. Za více než 10 let našeho působení na trhu jsme přinesli profesionální řešení v oblasti audiovizuální techniky velkým i malým společnostem i jednotlivým klientům.

Když se řekne AV technika

Pod tímto označením se skrývá řada nejrůznějších přístrojů a zařízení, se kterými se setkáváme v každodenním životě. Spadají sem notebooky, stolní PC, ale také vše pro profesionální ozvučení, jako například mikrofony, dále pak projektory a jejich příslušenství (projekční plátna, osvětlení, interaktivní tabule apod.).

Služby, které poskytujeme

Audiovizuální technika je naší specialitou, a proto našim zákazníkům nabízíme široké portfolio služeb. Profesionální osvětlení, ozvučení vašich projekcí nechte na nás. Zajistíme také velkoplošné projekce, výstavní panely i zvukové a kamerové záznamy. Zjednodušeně řečeno, postaráme se o komplexní technické zajištění jakékoli vaší akce.

Potřebujete něco menšího? Chcete si vytvořit moderní inteligentní dům? Audiovizuální technika v domácnosti je trend dnešní doby. Poskytneme vám potřebnou techniku i řídicí systémy, abyste získali domov přesně podle vašich představ. Veškerá nabízená technika je značková a otestována. V případě krátkodobých projektů si jakoukoli AV techniku můžete jednoduše pronajmout. Po vyzkoušení pak rovněž okamžitě zakoupit.

Na veškeré naše služby poskytujeme špičkový servis. Pokud jste našim zákazníkem, využijte naše výhody a benefity například v podobě revize a údržby AV techniky zdarma.

Chytrá domácnost, zdroj: c-eshop.cz
Chytrá domácnost, zdroj: c-eshop.cz

Nejsme distributoři, ale vaši partneři

Neprodáváme žádnou konkrétní značku ani model. Neprotěžujeme, pouze doporučujeme, a to na základě vašich konkrétních požadavků a potřeb. Každá situace vyžaduje specifické řešení a my máme možnost nabídnout vám ideální techniku. Díky instalaci všech produktů známe dopodrobna aspekty všech námi nabízených produktů, po celou dobu s nimi přicházíme aktivně do styku, čistíme je a připravujeme pro vás. Každý výrobek známe z akce, nikoli z letáků nebo psaných textů.

Náš servis je určen pro…

Nabízíme audiovizuální řešení pro jednotlivce i firmy. Naše produkty využijete v zasedacích místnostech, na konferencích, v hotelech i restauracích. AV technika je vhodná i do bytů nebo rodinných domů. Kromě realizace zajistíme také odborné poradenství. Stačí nás jen kontaktovat, ať už máte dotaz, nebo hledáte pronájem, servis či chcete audiovizuální techniku zakoupit. Níže je přehled základních služeb, které poskytujeme:

 • Komplexní služby v oblasti realizace audiovizuálního řešení
 • profesionální audiovizuální záznamy
 • kompletní technické zajištění akce
 • tlumočnická technika
 • osvětlení a ozvučení akce
 • velkoplošné projekce a výstavní panely
 • kamerové a zvukové záznamy
 • prodej a pronájem špičkové prezentační techniky a příslušenství
 • revize a servis
 • domácí automatizace
 • řídicí systémy
 • a další…

Related posts