Šetření při čištění koberců není nejlepší volba

Před léty jsem začala pracovat jako realitní makléřka a postupně svoji firmu budovala a rozšiřovala o další zaměstnance. Dnes u mne pracuje více, než 40 zaměstnanců a všichni sídlí v jednom velkém open office, v budově kancelářských prostor.

Skvrny vznikají snadno, odstraňují se hůře

Naše podlahy jsou pokryty krásnými béžovými koberci a moji zaměstnanci mají v oblíbenosti kafe, které ne vždy vydrží v hrníčku. Znečištění našeho béžového koberce, je vždy ve velmi krátkém čase a často objednáváme firmu, která zajistí odstranění nečistot a fleků po kávě a obuvi. Problém je v tom, že díky nečistotám natahaných z venku a kávě, bylo vždy vyčištění nedostatečné a naopak mi přišlo, že se fleky objevily po vyčištění ve větší míře. Jako kdyby se fleky rozpily! Nyní už vím, čím to je.

Nevybírejte jen podle ceny

Objednávala jsem vždy velmi levné čištění, abych ušetřila. Nyní vím, že šetření při čištění koberců není nejlepší volba, pokud chcete požadovanou kvalitu. Chtěla jsem znovu krásně jasné koberce, které byli v mé firmě při nastěhování. Po hledání na internetu jsem narazila na společnost A SERVIS LIPKA, která navíc sídlí v Brně, a to se mi opravdu hodilo.

Stačilo jim zavolat, domluvili jsme si schůzku a do týdne zajistili vyčištění koberců v mé firmě. Je potřeba ale říci, že tato firma využívá zajímavou techniku, kterou jsem nikdy předtím neviděla u jiných čistících firem. Kartáčování strojem a dezinfekční tekutinou vyrobenou přímo na koberce. Vždy přijeli pracovníci z jiných firem jen s vysavačem a jakousi chemií, také byli velmi rychle s prací hotoví.

Odborníci si poradí s většinou nečistot

Pracovníci z A SERVIS LIPKA, s.r.o. nechali tekutinu chvíli působit a pak koberec kartáčovali strojem. Dokonce zajistili, že moji pracovníci mohli dále pracovat a vítat ve firmě své klienty už druhý den od čištění. Vysavačem vysáli mokrou chemii a ráno byl koberec nejen suchý, ale profesionálně a kvalitně vyčištěný. Doporučuji jednoznačně strojové čištění koberců, z kterého jsem opravdu nadšená.

Related posts