Kam vyrazit za asijskou kuchyní? Zkuste restauraci Sushi Upgrade Praha!

Zamilovali jste si chuť sushi? Chcete vědět, jak tento tradiční japonský pokrm chutná, když vám jej připraví skuteční profesionálové? V takovém případě vás zveme do příjemného prostředí restaurace Sushi Upgrade Praha.

Tradiční japonské sushi v Praze

Sushi je tradičním japonským pokrmem, jehož historie sahá hluboko do minulosti. V posledních letech je navíc stále oblíbenější také na Západě, Českou republiku nevyjímaje. Ač se v podstatě jedná „pouze“ o vařenou rýži se speciální omáčkou, jeho příprava vyžaduje speciální postupy.

Pokud tedy chcete ochutnat tuto pochoutku od zkušených kuchařů s mnohaletou praxí, navštivte restauraci Sushi Upgrade Praha. Na co se můžete těšit? Především na asijské pokrmy z čerstvých surovin (ryby, chobotnice, sépie, krevety, kaviár, avokádo, ředkev, špenát či bambus atd.), ale také na nekuřácké prostory s pohodlným posezením. Nepochybně vás potěší rovněž příjemná obsluha a příznivé ceny.

Jaké pokrmy můžete ochutnat?

Pokud máte se sushi své zkušenosti, zřejmě vás nepřekvapí, že tento pokrm je zdrojem zdraví prospěšných látek, a to nenasycených mastných kyselin, bílkovin, jódu, minerálů a proteinů, případně vitamínů D, A nebo B12. Na které pokrmy se můžete při návštěvě této sushi restaurace v Praze těšit? Zde je malá „ochutnávka“:

  • Tempura – V těstíčku obalené a osmažené ryby, krevety, zelenina či houby.
  • Maki – Ryby a další mořští živočichové zabalení do rolky z ochucené rýže a mořské řady Nori.
  • Temaki – Kornout z řasy Nori, v němž naleznete ryby, zeleninu a rýži.
  • Nigiri – Jedna z nejpopulárnějších specialit, jež je tvořena rýží zpracovanou do válečku, na který je dán plátek ryby či krevety.
  • Sashimi – Plátky ze syrového masa, které jsou podávány s wasabi a sójovou omáčkou.

K těmto a dalším pokrmům samozřejmě dostanete i polévky, předkrmy, dezerty a vyzkoušet můžete také různé omáčky a doplňky. Pro nevšední gurmánské zážitky vás tedy zveme do tematické sushi restaurace v Praze 1 (Opletalova 29), a to každý den v týdnu. Veškerá jídla si navíc lze nechat dovézt až domů, přičemž lze platit kartou i stravenkami. Co si přát více?

sushi restaurace v Praze 1 (Opletalova 29), zdroj: sushiupgrade.cz
Sushi restaurace v Praze 1 (Opletalova 29), zdroj: sushiupgrade.cz

Related posts