Kanceláře pro start vašeho podnikání

Když chcete začít podnikat, máte příliš mnoho záležitostí, které jsou důležité a ještě k tomu urgentní. Administrativu vyřizujete na místě, které máte snadno k dispozici, a pokud možno bez nákladů. Plány na pořízení skutečné kanceláře odsouváte na „někdy později“. Přitom existuje finančně nenáročné řešení, které nabízí i spoustu možností.

Flexibilní komfort

Vypadat jako zavedená firma ihned v začátcích podnikání určitě také může přispět k usnadnění situace. Necháte si zřídit obchodní sídlo na reprezentativní adrese, kde za vás zkušení pracovníci recepce vyřídí korespondenci a telefony třeba i v několika světových jazycích.

Tuto službu a řadu dalších poskytuje jednička na trhu v oblasti flexibilních kanceláří. Společnost Regus se sídlem v Lucemburku má za sebou přes dvacet let úspěšné činnosti a za deset let působení v České republice se dobře orientuje i na našem trhu. Kanceláře k pronájmu se nacházejí v Praze, Brně a nové obchodní centrum je i v Ostravě.

Začít se dá třeba pomocí balíčků virtuální kanceláře s prestižní obchodní adresou a vyřizováním korespondence a telefonů. Případně můžete využívat Hot Desk neboli horké pracovní místo ve sdílené kanceláři mezi lidmi, kteří rádi pracují v kontaktním prostředí, a nechat se inspirovat názory osob nezávislých na vašem podnikání.

Když se rozhodnete rozšířit své podnikání, není problém cokoliv změnit. Můžete se přemístit z občasného místa Hot Desk třeba do soukromé kanceláře, a to nejen v rámci jedné pobočky. Kancelářské prostory si pronajímáte na takovou dobu, která je pro vás vyhovující, a za tu pak platíte.

Snadný rozjezd podnikání kdekoliv

Se službou virtuální kanceláře se můžete kdykoliv přesunout nejen v rámci republiky, ale do jakékoliv z více než 1200 lokalit po celém světě, a rozšířit tak své podnikání do zahraničí. V rozletu za novými příležitostmi vám napomůže i program na cesty Businessworld se čtyřmi úrovněmi služeb, kdy získáte kancelářské zázemí vždy, když ho budete potřebovat.

Vždy platíte za skutečně strávenou dobu v kanceláři. Žádné faktury za kanceláře nebo zařízení, které nepotřebujete. Šetříte a ještě získáváte větší komfort.

Možná vás ani původně nenapadlo, kam byste se až mohli dostat, když jste uvažovali o začátku podnikání.

Vyplňte formulář Rychlé nabídky na webových stránkách společnosti Regus nebo se poraďte s některým obchodním poradcem na telefonním čísle (+420) 222 191 100.

Related posts