Pronájem zařízené kanceláře v Praze

Někdy je shánění kanceláře podobné černé noční můře. Stále nemůžete najít odpovídající reprezentativní prostory, které by vyhovovaly vašim představám. Prostory, kde se setkáváte s klienty nebo potenciálními zákazníky jsou přece vaší vizitkou. Navíc vysoké ceny, zvlášť když se jedná o lokality v hlavním městě. Také shánět veškeré kancelářské vybavení, případně asistentku, která za vás bude vyřizovat telefonické hovory a poštu. A že potřebujete pronajmout prostory na krátkou dobu? Pár dnů v měsíci nebo snad pouze několik hodin? Máte pocit, že podobné představy jsou naprostou utopií?

Přesto řešení existuje. Můžete si pronajmout kancelář na hodinu, den, zkrátka na dobu, kterou pro vaše schůzky potřebujete.

Pronájem kanceláře snadno a efektivně

Zvolíte si rozpočet a situaci a můžete získat některou z kanceláří v 1200 lokalitách společnosti Regus po celém světě. Plně vybavené kanceláře s nejnovějšími technologiemi lze objednat s minimálním předstihem. Navíc můžete pro vaše podnikání získat administrativní podporu nebo si zřídíte virtuální kancelář a můžete pracovat odkudkoliv aniž byste byli osobně přítomni.

Variabilní zasedací místnost nebo obchodní salónek patří k dalším službám poskytovaným touto společností. Nechte si vytvořit prostředí, které vaše zákazníky ohromí a umožní schůzku podle vašich představ.

Být dobře dostupný a v centru dění je dalším důvodem, proč za zařídit pronájem kanceláře v Praze od společnosti Regus. Firma ze nabízí čtyři velmi atraktivní lokality, které jsou nejen dosažitelné, ale nacházejí se i v blízkosti hotelů, restaurací, obchodů a kulturního vyžití. Kancelář v Praze pro vás nebo váš tým může být soukromá, sdílená nebo jako otevřený pracovní prostor, a to   bez počátečních nákladů.

Sdílené kanceláře

Zajímavé řešení pro pro lidi na volné noze nabízí coworking, práce ve sdílených kancelářích. V poslední době je tento způsob práce stále oblíbenější pro setkávání nezávislých pracovníků ve sdíleném prostoru. Nikdy nevíte, jaký nápad může vzniknout, když jste v kontaktu s osobami, které s Vaším podnikáním nemají nic společného. Ze vzájemné komunikace mohou vzniknout nové příležitosti, které dají Vašemu podnikání další rozměr.

S podporou společnosti Regus můžete pracovat efektivně. Zaměřit se na své podnikání bez toho, abyste zbytečně plýtvali časem tam, kde vás účinně podpoří někdo jiný. Prodiskutujte Vaše požadavky s poradcem, který nalezne nejlepšího možné řešení. Zavolejte na telefonní číslo (+420) 222 191 100 nebo vyplňte rychlou poptávku.

Related posts