Kde můžete mít v Praze virtuální sídlo společnosti?

V našem prvním článku jsme vás seznámili s tím, co jsou to virtuální sídla společnosti. Nyní se podíváme, kde je najdete. Nejlepší možnosti ohledně virtuálních sídel společností bude nepochybně v našem hlavním městě Praze. Pojďme si proto povědět něco bližšího o jednotlivých lokalitách. Vybrali jsme pro vás ty nejžádanější a zjistili podrobnosti.

Karlovo náměstí 16 a Husinecká 10

Pokud byste chtěli v těchto lokalitách umístit virtuální sídlo Vaší firmy, připravte si měsíčně zhruba 600 korun. A co za to dostanete? V prvé řadě je určitě výhodou neomezený příjem korespondence, protože v jiných lokalitách je něco podobného často limitováno 50 nebo 60 poštovními zásilkami.

Využijte odkud ready-made společnosti na onlineinvest.sk a od zítřka můžete podnikat

Za druhé získáte možnost vlastní pevné linky, přičemž veškeré hovory budou přesměrovávány na Váš mobilní telefon. A pokud musíte jednat s úřady, získáte možnost pronájmu zasedací místnosti. Stejně jako jinde, i zde je samozřejmostí nadstandard, pevnou linku Vám může za příplatek obsluhovat vyškolený operátor, který vyřizuje i emailovou korespondenci.

Praha 1 – Kaprova 14 a Mezibranská 14

V těchto vysoce atraktivních lokalitách zaplatíte měsíčně 900, při roční platbě předem nicméně získáte 50% slevu. Přeposílání poštovních zásilek je v Mezibranské ulici v ceně, v Kaprově si připlatíte 200 korun k celkové částce navíc. Můžete si zajistit i scan příchozí pošty, kde jsou ale ceny velmi podobné jako při přeposílce. A samozřejmě si můžete velmi výhodně pronajmout společenské prostory.

Praha 2 Vinohrady – Polská

Při pronájmu v Polské ulici zaplatíte stejnou částku jako v případě Prahy 1, zprostředovatelem je totiž totožná společnost. Pokud si předplatíte virtuální sídlo s.r.o. na následující dva roky, zaplatíte jen 350 korun za měsíc (bez pochyby se tak jedná o jednu z nejlevnějších nabídek).

Výhodou je v tomto případě i možnost vlastního parkování před virtuálním sídlem společnosti a celá řada doplňkových služeb. Mohou vám zprostředkovat i soudní překlady dokumentů v případě potřeby.

Praha 5 – Radlická 14

Tady zaplatíte sice za pronájem virtuální kanceláře nejméně 1400 korun měsíčně, avšak dostanete za to špičkové služby. Atraktivní lokalita, která je situovaná poblíž stanice metra Anděl a špičkové administrativní a IT služby. O výjimečné dopravní dostupnosti navíc asi nemusíme mluvit. Navíc, tento kancelářský komplex je poměrně nový, otevřen byl teprve v létě roku 2012 a stále si tak můžete pro sebe a svou firmu zajistit poměrně lukrativní místo.

Related posts