Kulečníkový stůl celou rodinu

V malých bytech bojujeme s prostorem a hledáme úsporu místa. Ve velkých halách rodinných domů zase přemýšlíme, jak a čím účelně či esteticky vyplnit prostor, kterého je nadbytek. Tento úkol je samozřejmě mnohem příznivější, protože nejenom tatínek může mít radost z velkého stolního dárku…

Hra, která baví

K oblíbeným společenským hrám, když je venku pošmourno, patří bezesporu hry deskové. Miniaturní fotbal, hokej a jiné nejsou určeny pouze malým dětem. Také tatínkové zajásají, když mají čas a účastní se s celou rodinou soutěžního klání. Ale ke hře, která má opravdu grády a která je veskrze zábavná, potřebujeme poměrně prostorný a těžký stůl. Domácí kulečník je totiž úplně super aktivní vyhledávaný relax.

Trénujeme

Pokud je tedy místa dostatek, kulečníkový stůl je jasná volba. Pro domácí využití jsou určeny konkrétní typy, včetně hrací plochy, koulí, tága a dalšího příslušenství. Při koupi rozlišujme také kulečník dětský, který i přesto má výškově stavitelné nohy.

Kulečníkový stůl můžete mít i doma, zdroj: kokiskashop.cz
Kulečníkový stůl můžete mít i doma, zdroj: kokiskashop.cz

Oproti tomu do komerčních prostor patří kulečníkové stoly pool, karambol, snooker, s různou velikostí hrací plochy, různým potažením, známé jsou i stoly s jednodílnou nebo vícedílnou hrací deskou, stoly pro závodní hru, určené do heren a klubů.

Včetně příslušenství

Prodej kulečníkových stolů s sebou nese také veškeré informace a servis, takže zájemce se nemusí starat ani o dopravení objednaného výrobku. Tágy, koule, sukno, hrací trojúhelníky, křídy, pouzdra, počítadla a timery, vše je zajištěno.

Oblíbená chlapská zábava může začít, a v týmu samozřejmě nechybějí ani ženy. Takže i v nejedné domácnosti si najde právě tento dárek hodně příznivců a obdivovatelů, včetně dědečků a babiček. Domácí turnaje mohou vypuknout, a to v kterémkoliv ročním období a čase, protože kulečníkové stoly patří jenom a právě do interiéru.

Related posts