Jak úspěšně prodat nemovitost v Praze

Nastane doba, kdy se rozhodnete nabídnout svou nemovitost k prodeji, ale jistě nehodláte zapomenout na něco hodně důležitého. Shánění kupců nepatří také zrovna ke snadným úkolům, proto se neváhejte obrátit na realitní kancelář, kde vám zajistí prodej domu Praha 5, bytů a jiných druhů nemovitostí.

Služby realitního makléře

Obáváte se, že vám realitní kancelář Praha 5 nevyhoví ve všem, co si přejete? Nebojte se, protože získáte dostatek času, abyste poznali práci v realitách Praha 5. Nejdříve vám bude nabídnuta smlouva na jeden až dva měsíce, kdy vše vyzkoušíte a ohodnotíte, poté se rozhodnete pokračovat, či nikoliv. Realitní makléř patří k profesionálům, kteří vám poskytne bezpečný servis a zajistí celý proces realitní transakce. Díky znalostem v realitách, ale také v právní a daňové oblasti, vám odpoví na všechny otázky a odborně vyhodnotí všechny klady a zápory momentální situace. Všechny služby vám ušetří hlavně čas a starosti. Prodáváte domy a byty Praha 5? Výběr makléře závisí jen na vás, dejte si na něm záležet. Rozhodně pomohou získané reference a další doporučení.

Pronájmy a prodeje nemovitosti Praha 5

Zajímáte se o pronájmy nebo prodeje bytu Praha 5? Realitní makléři vám poskytnou veškeré informace a odvedou kvalitní služby. Celý proces začíná vstupní konzultací a vypracováním tržní analýzy. Odhady pro byty a domy Praha 5 se uskuteční ve spolupráci s certifikovanými odhadci nemovitostí. Prostory k prodeji nebo k pronájmu se důkladně připraví, což zahrnuje vyklizení, úklid, 3D plánek, profesionální nafocení, natočení videoprohlídky.

Následně dojde k nastavení a k realizaci marketingového plánu, nemovitosti se odprezentují v médiích, na vyhledávaných serverech s realitami a v jiných inzertních kanálech. Pečlivě vybraní zájemci, kteří prošli kvalifikací, mohou poté absolvovat prohlídku a získat rezervační smlouvu.

Related posts