Rychlé výměny a montáže bojleru

Už jste si zvykli na teplou vodu, kdykoliv otočíte kohoutkem? Elektrické bojlery slouží k ohřevu vody a dá se říct, že fungují dlouhou dobu zcela bez problémů. Vše se však časem opotřebuje a jednou nadejde doba, kdy budete muset řešit jejich rychlou výměnu, abyste neztratili svůj obvyklý komfort.

Pravidelná údržba bojleru

Na trhu seženete několik typů bojlerů, které si vyberete podle vašich požadavků. Instalace bojleru by se měla odehrát co nejblíže k odběrnému místu teplé vody. Při větší vzdálenosti (delší než dva metry) mezi místem k odběru a bojlerem narůstají tepelné ztráty ochlazováním vody v rozvodech. Možná vás ani nenapadlo dělat něco pro údržbu, ale určitě se vyplatí pravidelné odstraňování vodního kamene ze stěn topného tělesa, termostatu a nádoby. Kvůli nánosům se totiž zvyšuje spotřeba elektrické energie.

Zajistěte si kdykoliv výměnu bojleru

Životnost bojleru není nekonečná, proto se může stát, že vás překvapí nemilá záležitost v podobě neohřívání. Nikdy se nesnažte o opravu vlastními silami, protože jde o tlakovou nádobu. Nepoužívejte druhy, z jakých vytéká voda, jelikož jde o životu nebezpečnou situaci. K hlavním příčinám poruch náleží závady v rozvodnici, u elektroměru, v elektroinstalaci. Dále se může jednat o změněný čas spínání HDO, vadný termostat, vadné topné těleso, tepelnou pojistku a mnoho jiných. Výměna bojleru se uskutečňuje ihned v Praze a okolí. Stačí si zavolat a objednat si službu, abyste doma měli nový kus už do čtyřiadvaceti hodin. Na základě předchozí dohody lze sjednat termín pro montáž bojleru sedm dní v týdnu. Montují se hlavně kvalitní modely od české značky. Vše proběhne s dovozem, ale také odvozem starého kousku, který se následně ekologicky zlikviduje. Elektrické ohřívače vody se odlišují cenou podle typu a objemu. Vyberete si například závěsné svislé, hranaté, závěsné vodorovné atd.

Related posts