Bydlení rychle a snadno s realitním portálem Cincink

Téma bydlení bývá v rodinách často skloňované v případě, že si nové hledají, nebo to staré chtějí prodat a získat ještě lepší. V takovém případě se řeší, jestli využít služeb realitní kanceláře, či si vše obstarat sami. Pro první možnost hovoří jasně to, že realitka hledání vhodného bytu i domu dost ulehčuje, protože spoustu věcí zařídí za klienta.

Ušetřete svůj čas i peníze

S realitním portálem Cincink bude získání nového bydlení mnohem příjemnější, než kdybyste se do toho pustili sami. Minimálně ušetříte hodně svého času. A jak víme, čas je drahý a většinou se ho málokomu dostává v takovém množství, jaké by potřeboval. Hledání nové nemovitosti zabere spoustu hodin stejně jako další činnosti, které jsou s tímto spojené.

Jaké jsou výhody realitního portálu? Na prvním místě jsou to právní služby

Nespornou výhodou, kterou ocení zaneprázdněný klient, je možnost si prohlédnout nabídku nemovitostí v klidu domova prostřednictvím internetu. Anebo naopak při prodeji bytu či domu je snadné vložit skrze net vložit inzerát. Ten, kdo se neorientuje v právu, jistě využije právní služby, jež realitní portál Cincink nabízí. Jeho zkušení právníci ohlídají, aby se vám nepodařilo podepsat nevýhodnou kupní smlouvu a ani jste nezapomněli na právní úkony, jež jsou podstatné.

Doplní a upraví vzorové smluvní dokumenty podle údajů, jež jim dodáte, a to u budoucích kupních i rezervačních smluv, návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí či revizi protistranou navržené budoucí kupní smlouvy. Díky práci právníků se můžete vyhnout nejasným formulacím, sankcím a případným soudním sporům.

Hotové smluvní dokumenty zákazník obdrží do svého e-mailu. Nemusí tedy nikam osobně chodit, což mu také ušetří spousta času.

Kvalitní fotografie od profesionálů

Aby nemovitost, kterou prodáváte, budoucí zájemce upoutala, o tom rozhodují také pořízené fotografie interiéru a exteriéru. Nafocení bytu profesionály realitního portálu je jedna z možností, jak toho docílit.

Byt, který nabízíte k prodeji, je prázdný? Pak ho udělejte zajímavějším pomocí vizualizace interiéru. Obvykle se doporučuje tímto způsobem zpracovat hlavně obývací pokoj, kuchyni a koupelnu. Zájemci o váš byt tak získají možnost si představit, jak by ho mohli také využít. Zhmotněte jejich představy do profesionálně zpracovaných vizualizací, které prodávají. Jedná se totiž o službu, jež dovede byt upravit poutavým způsobem tak, aby v něm jeho budoucí majitel spatřil bydlení, které hledá.

Jak koupi nemovitosti financovat?

Můžete mít našetřené peníze, ale také nemusíte, když se pustíte do pořízení svého nového bydlení. Jejich nedostatek totiž vyřeší hypotéka od Komerční banky. S realitním portálem Cincink je možné získat hypotéku již od 200 000 Kč. Vedle toho pro vás zajistí zajímavé cenové podmínky nebo urychlí vyřízení žádosti. Pro člověka, který s hypotékou ještě nepřišel nikdy do styku, to znamená ušetření spoustu práce a času. Jistě je dobré vědět, že se vždy lze obrátit pro radou na někoho zkušenějšího.

Related posts